היחידה ללימודי חוץ - HIT - מכון טכנולוגי חולון

קורס עיצוב תקשורת חזותית

היחידה ללימודי חוץ של HIT מכון טכנולוגי חולון מציעה קורס עיצוב תקשורת חזותית להכשרתם של ארט דירקטורים ומעצבים איכותיים ומיומנים, המבינים היטב את התחום, ויכולים להשתלב בשלל העבודות המרתקות המוצעות בו.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

קורס עיצוב תקשורת חזותית ב- HIT מכון טכנולוגי חולון – מידע כללי
קורס עיצוב התקשורת החזותית של HIT נועד להכשיר את בוגריו כיוצרים ומעצבים להשתלבות במדיומים השונים בתחום. בוגרי הקורס ילמדו כיצד לגבש רעיוני-עיצובי, וכיצד לממש את הרעיון הראשוני למוצר גרפי שלם ומוגמר. הקורס משלב לימודים עיוניים מקיפים לצד שלל התנסויות ותרגולים מעשיים, כך שהכשרת הבוגרים הינה לעילא ועילא, ויכולותיהם העיצוביות הינן מרשימות.

קורס עיצוב תקשורת חזותית ב- HIT מכון טכנולוגי חולון – קהל היעד
הלימודים בתכנית מיועדים למעוניינים להשתלב בעולם המרתק של עיצוב התקשורת החזותית, להכירו ולהבינו. תנאי הקבלה לתכנית כוללים סיום 12 שנות לימוד ומעבר של ריאיון קבלה.

קורס עיצוב תקשורת חזותית ב- HIT מכון טכנולוגי חולון – תכנית הלימודים
הקורס כולל כ-315 שעות לימוד אקדמיות, ונמשך כ-15 חודשים. הלימודים כוללים כשני מפגשים שבועיים, הנערכים בשעות הערב. סמסטר א' של הקורס יעסוק ביסודות העיצוב, ויכלול, בין היתר, היכרות עם כלי הביטוי השונים בעולם עיצוב התקשורת החזותית, היכרות עם התוכנות הרלוונטיות, הכשרה בנושאי המבנה והקומפוזיציה, ועוד. סמסטר ב' של התכנית יוקדש לנושא העיצוב כפונקציה של רעיון/ מוצר, ויפתח ויעמיק את הידע והיכולות של המשתתפים בתחומי הלימוד השונים, תוך כדי תרגולים שוטפים. סמסטר ג', העוסק בעיצוב מתקדם, כולל ביצוע של שני פרויקטים נרחבים, אשר העבודה עליהם תיישם את כל נושאי הלימוד בקורס.

קורס עיצוב תקשורת חזותית ב- HIT מכון טכנולוגי חולון – תעודה
בוגרי הלימודים, אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישותיהם, יהיו זכאים לתעודת גמר בעיצוב תקשורת חזותית, מטעם היחידה ללימודי חוץ במכון טכנולוגי חולון.
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
היחידה ללימודי חוץ - HIT - מכון טכנולוגי חולון
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?