היחידה ללימודי חוץ - HIT - מכון טכנולוגי חולון

קורס עיצוב פנים

היחידה ללימודי חוץ של HIT מכון טכנולוגי חולון מציעה קורס עיצוב פנים, הנועד לפתח את יכולת החשיבה העיצובית של בוגריו, ולהקנות שלל כלים ומיומנויות לעיצוב הסביבה הביתית. 

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

קורס עיצוב פנים ב- HIT מכון טכנולוגי חולון – מידע כללי
קורס עיצוב הפנים של היחידה ללימודי חוץ ב-HIT מציע הזדמנות פז למעוניינים לרכוש ידע, כלים ומיומנויות לעיצוב הבית. הלימודים המקיפים בקורס יכשירו את בוגריהם להתמודדות עם כל השלבים המלווים את הליך עיצוב הפנים – החל משלב גיבושו הראשוני של הרעיון ועד לביצועו הסופי. אז אם גם אתם מעוניינים לפתח את כישוריכם בתחום, לרכוש שלל כלים רלוונטיים ולהעמיק את ידיעותיכם בו – קורס עיצוב הפנים של היחידה ללימודי חוץ במכון טכנולוגי חולון מיועדים עבורכם.

קורס עיצוב פנים ב- HIT מכון טכנולוגי חולון – קהל היעד
הלימודים בתכנית מיועדים למעוניינים לרכוש ידע וכלים לעיצוב הבית. תנאי הקבלה לקורס כוללים סיום 12 שנות לימוד ומעבר של ריאיון אישי.

קורס עיצוב פנים ב- HIT מכון טכנולוגי חולון – תכנית הלימודים
הקורס כולל כ-315 שעות לימוד אקדמיות, ונמשך כחמישה עשר חודשים. הלימודים כוללים כשני מפגשים שבועיים, הנערכים בשעות הערב. הלימודים בקורס נחלקים לשלושה שלבים עיקריים – שלב א' – בסיס: פיתוח יכולות טכניות ואמצעי ביטוי, הכרה עם מרכיבי עיצוב הפנים, הכרה עם חומרים, טכנולוגיות בנייה, חוקים ועוד. שלב ב' – מתקדם: תכנון מתקדם, תאורה וחשמל, סגנונות עיצוב, ועוד. שלב ג' – יישומי – עבודה באמצעות מחשב, פרויקט אישי מעשי, ועוד.

קורס עיצוב פנים ב- HIT מכון טכנולוגי חולון – תעודה
בוגרי הלימודים, אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישותיהם, יהיו זכאים לתעודת גמר בעיצוב פנים, מטעם היחידה ללימודי חוץ במכון טכנולוגי חולון.
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
היחידה ללימודי חוץ - HIT - מכון טכנולוגי חולון
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?