היחידה ללימודי חוץ - HIT - מכון טכנולוגי חולון

קורס עיצוב מוצר

היחידה ללימודי חוץ של HIT מכון טכנולוגי חולון מציעה קורס עיצוב מוצר, המקנה לבוגריו את כל הידע, הכלים והמיומנויות הדרושים על מנת להפוך רעיונות למוצר מעוצב- החל משלב גיבוש הרעיון ועד לייצורו של המוצר המוגמר.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

קורס עיצוב המוצר ב- HIT מכון טכנולוגי חולון – מידע כללי
קורס עיצוב המוצר של היחידה ללימודי חוץ ב-HIT הינו קורס מקיף ומעמיק, המכשיר אנשי עיצוב מוצר איכותיים ומיומנים. הלימודים, המשלבים הקניית ידע עיוני ותיאורטי נרחב לצד שלל התנסויות חווייתיות ומעשיות, הינם ברמה גבוהה, ומועברים ע"י צוות מרצים עתיר ניסיון ועשיר בידע, הדואג לליווי אישי של התלמידים, במטרה להפוך את הלימודים למהנים, בנוסף להיותם מעשירים. אז אם גם אתם חולמים להפוך את רעיונותיכם למוצרים מוגמרים – קורס עיצוב המוצר של HIT יכול להפוך חלום זה למציאות.

קורס עיצוב המוצר ב- HIT מכון טכנולוגי חולון – קהל היעד
הלימודים בתכנית מתאימים למעצבים, אמנים, כמו גם לחובבי העיצוב. כן מיועדים הלימודים לבעלי רעיונות המעוניינים לקבל כלים שיעזרו להם להפוך את רעיונותיהם למוצרים מוגמרים. תנאי הקבלה ללימודים כוללים סיום 12 שנות לימוד ומעבר של ריאיון אישי.

קורס עיצוב המוצר ב- HIT מכון טכנולוגי חולון – תכנית הלימודים
הקורס כולל כ-366 שעות לימוד אקדמיות וכ-120 שעות עבודה מודרכת בסדנא. הלימודים בתכנית נמשכים כארבעה סמסטרים מורחבים (4 חודשים כל סמסטר) וכוללים כשני מפגשים שבועיים. בין הנושאים והתכנים המועברים בקורס: יסודות העיצוב והאמנות, הדפסה בתלת ממד STL, תוכנת SolidWorks, חשיבה יצירתית, חומרים וטכנולוגיות, עיצוב אקולוגי וירוק, מיתוג ושיווק, סיורים מקצועיים מרתקים, ועוד מגוון נושאי לימוד.

קורס עיצוב המוצר ב- HIT מכון טכנולוגי חולון – תעודה
בוגרי הלימודים, אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישותיהם, יהיו זכאים לתעודת עיצוב מוצר, מטעם היחידה ללימודי חוץ במכון טכנולוגי חולון.
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
היחידה ללימודי חוץ - HIT - מכון טכנולוגי חולון
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?