המכללה למדעי הבריאות וההתנהגות

קורס ניהול משאבי אנוש

קורס ניהול משאבי אנוש במכללה למדעי הבריאות וההתנהגות מקנה ידע תיאורטי וכן כלים ומיומנויות לניהול משאבי אנוש בארגונים וחברות.

 

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

קורס ניהול משאבי אנוש של המכללה להאקדמית למדעי הבריאות וההתנהגות הינו קורס מעמיק הנפרש על פני 28 מפגשים בני 4 שעות כל מפגש, ומקנה את כל הידע התיאורטי והמעשי הנדרש לשם ניהול משאבי אנוש באופן יעיל , אפקטיבי וריווחי.

הקורס,אשר מיועד לאקדמאים ללא ניסיון או לאנשי משאבי אנוש המעוניינים להתקדם לפן הניהולי, מפגיש את תלמידיו עם טכניקות וגישות לניהול משאבי אנוש החל משלב גיוס העובדים, דרך הערכתם וניהולם. הקורס שם דגש על השפעת המנהל ושיטת ניהולו על כל תחום משאבי האנוש בארגון.

תכני הלימוד בקורס כוללים נושאים כגון: גישות ניהוליות , גיוס, מיון, קליטה והשמה של עובדים, ניסוח מודעות דרושים למשרות חדשות, איוש תפקידים,שימור עובדים: הנעה, תגמול ושכר , קליטת עובדים חדשים, כלים יישומיים בתחום ניהול המשאב האנושי,הדרכה ופיתוח של עובדים ומנהלים, שיטות הערכת עובדים, כולל תוכנות ממוחשבות,הערכות ביצוע ומתן משובים ועוד .

הלימודים בקורס כוללים הרצאות פרונטאליות, תרגול בתוכנת מחשב המשמשת לניהול עובדים, סימולציות ראיונות והגשת פרוייקט גמר יישומי.

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
המכללה למדעי הבריאות וההתנהגות
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?