המכללה למדעי הבריאות וההתנהגות

קורס הכנה למבחני ההסמכה ברפואת שיניים

המכללה למדעי הבריאות וההתנהגות מעבירה קורס הכנה למבחני ההסמכה הרשמיים ברפואת שיניים, כפי שנדרשים על ידי משרד הבריאות.  קורס ההכנה למבחני ההסמכה ברפואת שיניים כולל הן הכנה לחלק המעשי והן הכנה לחלק העיוני, כפי שנדרש על ידי משרד הבריאות.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

קורס ההכנה למבחני ההסמכה ברפואת שיניים, כפי שנלמד במכללה למדעי הבריאות וההתנהגות, הינו קורס מקיף ביותר הכולל את כל החומר הנדרש לשם מעבר מבחני הרישוי וההסמכה של משרד הבריאות. הקורס שם דגש הן על הפן העיוני והן על הפן המעשי של החומר הנלמד, בהתאם לחלקי בחינת ההסמכה. החלק המעשי כולל שימוש באמצעי העשרה רבים העומדים לרשות התלמידים כגון בובות "פנטום", כלים ואביזרים דנטאליים ואמצעי המחשה ויזואליים. בנוסף לתרגול החומר העיוני והמעשי, כוללים הלימודים בקורס אף תרגול אינטנסיבי של בחינות הסמכה משנים קודמות ומגוון רב של שאלות. אחוזי המעבר בבחינות הרישוי של בוגרי קורס הינם גבוהים ביותר, ומהווים הוכחה חותכת לטיבו ורמתו הגבוהה של הקורס. 

המכללה למדעי הבריאות וההתנהגות הממוקמת ברמת גן, הינה  מוסד לימודים מוכר ומקצועי אשר מאחוריו שנות הכשרה רבות במקצועות הבריאות. תנאי הקבלה לקורס כוללים תעודה המעידה על סיום הלימודים בפקולטה לרפואת שיניים מטעם מוסד לימודים מוכר.  קורס ההכנה לרפואת שיניים במכללה למדעי הבריאות מועברים על ידי צוות מקצועי ומיומן, באווירה משפחתית ותומכת. בסיום הלימודים נגשים בוגרי הקורס למבחני הרישוי וההסמכה של משרד הבריאות.

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
המכללה למדעי הבריאות וההתנהגות
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?