מכללת מדיקה

קורס שיאצו

קורס שיאצו של מכללת מדיקה הינו קורס הכשרה דו שנתי, המכשיר מטפלים מוסמכים בשיאצו וזן שיאצו כטכניקת טיפול הוליסטית המשחררת חסימות צ'י באמצעות לחץ אצבעות המטפל.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

קורס שיאצו - מכללת מדיקה
קורס זן שיאצו, כפי שנלמד במכללת מדיקה אשר בכפר סבא, הינו קורס מקיף ואינטנסיבי המכשיר מטפלים במגע הוליסטי המשפר את המערף האנרגטי בגוף. הקורס, כמו גם שיטת הטיפול, מתמקד בערוצי המרידיאנים בגוף בהם זורמת אנרגיית החיים (צ'י) ופתיחתם על לחץ אצבעותיו של המטפל. שיטת ריפוי במגע זו רואה בגוף ובנפש מכלול אחד ומשלבת אלמנטים מטכניקות מערביות ומזרחיות כאחד.

קורס שיאצו - אופן הלימודים
הלימודים בקורס זן שיאצו של מכללת מדיקה כוללת התנסות מעשית בבתי חולים ומוסדות רפואיים, כמו גם מוסדות לרפואה משלימה החל משנת הלימודים הראשונה.

קורס שיאצו - נושאי הלימוד
תכני הלימוד במסלול הלימוד כוללים נושאים מגוונים כגון טכניקות טיפול, מסלולי המרידיאנים , תיאוריית יין ויאנג, תפקוד איברי הגוף על פי הרפואה הסינית, פסיכולוגיה בודהיסטית, ככלי טיפולי בזן שיאצו, יוגה, טאי צ'י, רפואה מערבית, החייאה, חיזוק הפראנה, טיפול במנחים שונים, טכניקות מגע משלימות. בנוסף,ניתן ללמוד קורס קצר מועד של 14 מפגשים בלבד המקנה את עקרונות השיאצו לטיפול משפחתי ועזרה עצמית.

קורס שיאצו - צוות המרצים
הלימודים בקורס, ככל שאר הקורסים במכללת מדיקה מועברים על ידי טובי אנשי הרפואה המשלימה בארץ ומועברים תוך כדי מתן יחס אישי ותומך לכל תלמיד בנפרד.

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
מכללת מדיקה
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?