המרכז ללימודי יצוא וסחר בין-לאומי

קורס שיווק ופיתוח עסקי באמצעות הפייסבוק

המרכז ללימודי יצוא וסחר בין-לאומי מציע קורס שיווק ופיתוח עסקי באמצעות הפייסבוק , המעניק הכשרה נרחבת ופותח אפשרויות תעסוקה מגוונות.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

קורס שיווק ופיתוח עסקי באמצעות הפייסבוק - כיתת מחשבים
המרכז ללימודי יצוא וסחר בין-לאומי פיתח קורס מרתק ומקיף, המקנה את כל הטיפים והטריקים הנחוצים על מנת להצליח בעולם המודרני תוך שימוש בפייסבוק.

מטרת הלימודים - קורס שיווק ופיתוח עסקי באמצעות הפייסבוק
במהלך הקורס הסטודנטים יכירו בצורה מעמיקה את אופני השימוש במדיה החברתית, ובכלל זה השגת לידים, מציאת מפיצים, איתור שווקים חדשים, קידום מכירות, הגדלת מאגר לקוחות, ובניית מותג.

קורס שיווק ופיתוח עסקי באמצעות הפייסבוק - משך הלימודים
תוכנית הלימודים מקיפה 5 מפגשים חד שבועיים, בשעות הערב.

קורס שיווק ופיתוח עסקי באמצעות הפייסבוק - תוכנית הלימודים
נושאי הלימוד מרתקים ומגוונים, וכוללים ידע תיאורטי עדכני לצד התנסות מעשית נרחבת· הבנת הליך השיווק והקמת נוכחות עסקית במדיה החברתית, ניתוח אפליקציות רלוונטיות לקידום העסקי והטמעתן בגוף העמוד, לימוד על כלים מתקדמים בשיווק בפייסבוק, לימוד מקצועי של שימוש באפליקציות, בניית אסטרטגיה שיווקית בפייסבוק ושימוש במערכת הפרסום הממוקדת ביותר בעולם לקידום עסקים בפייסבוק הם רק חלק מהתכנים העשירים הנסקרים במהלך הלימודים.

קהל היעד - קורס שיווק ופיתוח עסקי באמצעות הפייסבוק
הקורס מיועד למעוניינים להקים נוכחות מקצועית/עסקית בפייסבוק או בשיפור המצב הקיים, לחברות שיווק במדיה החברתית המבקשות לתת מענה איכותי מתקדם ומקצועי ללקוח, וכן למנהלי לקוחות במדיה החברתית המעוניינים להתקדם מבחינה אישית ומקצועית ולפעול במגוון הערוצים של המדיה החדשה.

קורס שיווק ופיתוח עסקי באמצעות הפייסבוק - יתרונות לסטודנטים
המרכז ללימודי יצוא וסחר בין-לאומי מקפיד על מיטב הטכנולוגיה, ומעמיד לרשות כל משתתף עמדת מחשב אישית לשם התנסות, תרגול, תכנון ואף בנייה של קמפיין מעשי.

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
המרכז ללימודי יצוא וסחר בין-לאומי
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?