המרכז ללימודי יצוא וסחר בין-לאומי

משתלם לך לדעת!

המכון הישראלי לייצוא ולשיתוף פעולה בין לאומי הוקם על ידי הממשלה והמגזר הפרטי כארגון ללא כוונות רווח ומטרתו לקדם את ייצוא השרותים, הייצוא התעשייתי ולפתח יחסי סחר ושיתופי פעולה עם חברות זרות. המכון מפעיל בית הספר ללימודי סחר חוץ המציע מגוון  סדנאות, ימי עיון וקורסים מבוקשים בנושאי שיווק בין לאומי, תובלה ולוגיסטיקה, מימון משפטי ועוד.
הלימודים מתקיימים בתל אביב!

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

קורסים במרכז ללימודי יצוא וסחר בין-לאומי:
קורס יצוא, יבוא וסחר בין לאומי - מסלול מלא ומורחב - מתקיים בתל אביב
קורס תהליכי היבוא 
קורס סינית - שפה, תרבות ועסקים
קורס שיווק בינלאומי

המרכז ללימודי יצוא וסחר בין-לאומי של המכון הישראלי לייצוא ולשיתוף פעולה בין לאומי הינו בית ספר מוביל המקדם את הייצוא התעשייתי וייצוא השירותים באמצעות תוכניות ייחודיות ויוזמות בין-לאומיות, ומכשיר אנשי מקצוע מיומנים ומקצועיים בתחומי הייצוא, ייבוא וסחר בין לאומי. קורסי ההכשרה בבית הספר הינם מקיפים ועדכניים המכשירים מנהלים ועובדים בתחום הסחר הבין לאומי ומסייעים בשיפור המצויינות של המערך הלוגיסטי בתחומי הייצוא והיבוא ומעניקים ידע מקיף על השינויים והתמורות שחלו בשנים האחרונות בענף. הלימודים משלבים תכניים תאורטיים עם התנסות מעשית יישומית ומקנים ידע רב, כלים ומיומנויות מקצועיות למעוניינים להשתלב, לעבוד נכון ולהצליח בענף מרתק זה.

במכון הישראלי לייצוא ולשיתוף פעולה בין לאומי חברות כיום 1600 חברות ישראליות, המהוות למעלה מ- 90% מהיצואנים של התעשייה הישראלית. קורסי ההכשרה בבית הספר הינם ייחודיים וחדשניים המעניקים את כל הידע המעודכן מעולם הסחר הבין לאומי המסייעים להצלחה בתחום הייצוא, היבוא והסחר הבין לאומי. הלימודים מתקיימים בקבוצות קטנות תוך התמקדות בצרכיים האישיים של כל משתתף. כמו כן, צוות המרצים המקצועי כולל את מיטב המומחים בתחום המעניקים יחס חם וליווי אישי לכל אורך הדרך. בוגרי קורסי ההכשרה בתחומי הייצוא, היבוא והסחר הבין לאומי הינם בעלי ידע רב, עדכני ומעשי המשתלבים בהצלחה בשוק העבודה במגוון תפקידים במחלקות יצוא/יבוא ומשלוחים, בחברות, במוסדות ועוד.

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
המרכז ללימודי יצוא וסחר בין-לאומי
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?