המכינה הקדם אקדמית לוינסקי

מכינה לבגרות ומכינה קדם אקדמית להוראה

המכינה הקדם אקדמית לוינסקי הוקמה בחסות ה"אגודה לקידום החינוך" ו"הקרן לחיילים משוחררים", ומאז הקמתה בשנת 1990 אלפי תלמידים השלימו ושיפרו את הבגרות במסגרתה.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

המכינה הקדם אקדמית בלוינסקי
מכינה לבגרות
מכינה קדם-אקדמית להוראה

המכינה הקדם אקדמית לוינסקי - מכללת לוינסקי בתל-אביב
אלפי תלמידים שיפרו והשלימו את הבגרויות במסלולים השונים, במסגרת קורס הכנה לבגרות של המכינה. בדרך זו, נפתחה בפניהם הדלת אל לימודים אקדמיים במסגרת האוניברסיטאות והמכללות, בדרך אל השכלה פורמאלית והעשרה אישית.

מכינה לבגרות - המכינה הקדם אקדמית לוינסקי
תוכנית הלימודים של קורס הכנה לבגרות במכינה הקדם אקדמית לוינסקי מקיפה את כל המקצועות הדרושים, ובהם מקצועות חובה, מקצועות מוגברים, וכמובן מתמטיקה ואנגלית בכל הרמות. תנאי קבלה למכינה כוללים השכלה של 10 שנות לימוד ומעלה, גיל 19 ומעלה, וכן עמידה במבחן מיון. הלימודים מתקיים לאורך כל שעות היום, תוך הקפדה על מערכת שעות אישית, גמישה ומתואמת לצורכי התלמיד.
חשוב לציין כי ישנה אפשרות למלגות קיום לחיילים משוחררים על-בסיס קריטריונים סוציו-כלכליים, וזאת בנוסף לעובדה כי 90% מהתלמידים במכינה מקבלים מלגת לימודים של משרד הביטחון או של משרד החינוך.
עוד כדאי לדעת כי הודות למורים מעולים, כל תלמיד זוכה ליחס אישי, דבר המבטיח אחוזי הצלחה מהגבוהים בארץ, על פי הנתונים של האגודה לקידום החינוך.

המכינה הקדם אקדמית להוראה - המכינה הקדם אקדמית לוינסקי
תוכנית הלימודים של קורס מכינה להוראה כוללת הכנה ללימודים אקדמיים, וחלק מהמקצועות מוכרים כנקודות זכות ללימודי ההוראה במקום שנה של השלמת בגרויות. משך הלימודים הוא שנה, והמכינה מיועדת למתעניינים בלימודי תואר ראשון בחינוך ותעודת הוראה במגוון תחומים, יוכלו להירשם למכינת טרום תואר, אשר תפתח בחודש אוקטובר 2012.
תנאי רישום וקבלה לתוכנית כוללים ועדת קבלה, וכן זכאות לבגרות. ברוב מסלולים יש צורך במבחן מבחן פסיכומטרי או מימ"ד בציון 400* לפחות, אך המעוניינים ללמוד בתכניות החינוך המיוחד, תכניות משולבות חינוך מיוחד ובית הספר העל-יסודי נדרשים להציג פסיכומטרי בציון 500 לפחות, ואילו המעוניינים ללמוד במדרשה למוזיקה נדרשים להציג פסיכומטרי בציון 500 לפחות וכן לעבור מבחן בידע מוזיקלי - תיאורטי ומעשי.
כדאי לדעת כי תלמידי מכינת טרום תואר יוכלו לקבל סיוע כלכלי עבור לימודיהם במכינה, ממשרד הביטחון או משרד החינוך, על-פי נתונים סוציו-אקונומיים.
* מכינה זו מתקיימת באישור משרד החינוך והיא תקפה ללימודים במכללת לוינסקי לחינוך.

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
המכינה הקדם אקדמית לוינסקי
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?