ירין שחף

בית הספר המוביל למקצועות היופי

ירין שחף הינו בית ספר מוביל בארץ למקצועות היופי, מתמחה בהכשרת מאפרות ומאפרים מקצועיים בתחומי האיפור השונים ובתחומי עיצוב התסרוקות והסטיילינג, ומציע מגוון קורסים יחודיים וחדשניים המותאמים לשוק הדינמי והמשתנה כגון: איפור מקצועי, ביוטי מתקדמים, עיצוב תסרוקות, סטיילינג ועוד. מכללת ירין שחף ממוקמת בתל אביב.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

קורסים בבית ספר ליופי ירין שחף
מסלול PRO - קורס איפור יופי מקצועי 
מסלול למאפרים - מסלול ביוטי למתקדמים 
מסלול למאפרים - קורס Show – איפור טלויזיה, קולנוע ובמה 
חדש! מסלול למאפרים- Air Brush
קורס עיצוב תסרוקות
קורס סטיילינג

ירין שחף - בית הספר המוביל למקצועות היופי, מציע מגוון נרחב של קורסים בתחומי הטיפוח, האיפור, והסטיילינג, המעניקים לבוגריהם את ההכשרה הטובה ביותר בתחום. הקורסים השונים של בית הספר לאיפור ירין שחף פותחו בהסתמך על הניסיון העשיר והקשרים הרבים שנרקמו עם תעשיית האופנה, הקולנוע, הטלוויזיה והאופנה, דבר המבטיח לסטודנטים תוכניות לימוד עדכניות ומקיפות, וכן השתלבות בעבודה לאחר סיום הלימודים.

הקורסים השונים בירין שחף מציעים לסטודנטים יתרונות רבים, ובהם כיתות ואולפני צילום אשר מתוכננים כחדרי איפור בהוליווד. במהלך הלימודים משולבים שיעורי חיזוק וימי צילום, אשר מעניקים לסטודנטים את הכלים המעשיים הטובים ביותר על מנת להשתלב בתעשיית האיפור, היופי והסטיילינג בסיום הלימודים. חשוב לציין כי בית הספר ירין שחף הוא אובייקטיבי ולא ממוסחר, ומאחר ואינו מציע קו מוצרי איפור משלו הוא חושף את הסטודנטים למוצרים ולעבודה עם כל חברות האיפור.

תוכניות הלימודים בבית הספר ךמקצועות היופי והטיפוח ירין שחף נבנות על פי ההתמחויות של המורים, ומבוססות על תכנים עדכניים כפי שנלמדים בבתי ספר בחו"ל. הסטודנטים נהנים משילוב ייחודי בין תוכנית לימודים מקיפה ומגוונת, ושמירה על יחס פרטני ואישי. כל סטודנט זוכה לתיק המאפשר ללמוד על הישגיו האישיים, וכן להתמקד בנקודות הדורשות חיזוק על מנת למצות את הפוטנציאל הטמון בו כאיש מקצוע בתחום.

צוות המרצים של בית הספרי ירין שחף כולל מורים מובילים בתחומם, עתירי ידע וניסיון. דגש מרכזי ניתן במהלך הלימודים על ליווי אישי שניתן לסטודנטים במהלך הלימודים, על מנת להבטיח חוויה אישית ומקצועית מקיפה. לכל קורס יש מורה מלווה, צוות ההוראה מנהל מעקב אחר התקדמות התלמיד, וירין שחף מקיים 2 פגישות אישיות עם כל תלמיד בביה"ס, בוחן עבודות ומעניק הערות מקצועיות.

כחלק מהחזון של בית הספר, ירין שחף פועל רבות למען הקהילה ובמגוון מסלולים. מקצועות היופי והטיפוח מאפשרים לגעת באנשים מבחינה חיצונית ופנימית גם יחד, כאשר בבית  הספר של ירין שחף מאמינים כי כל נתינה לזולת היא גם קבלה ממנו.

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
ירין שחף
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?