מכללת יוזמות

המכללה המובילה לאימון והתמחויות.

מכללת יוזמות - המכללה המובילה לאימון והתמחויות מציעה קורס אימון איכותי ומקצועי במגוון מסלולים, המקנים כלים מקצועיים מתקדמים ופותחים אפשרויות תעסוקה חדשות.

למרכז ההכשרה לאימון של מכללת יוזמות סניפים ברחבי הארץ: תל אביב, חיפה, קרית שמונה, באר שבע, בר אילן, ראש פינה

הלימודים לבני 30 ומעלה!

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

מכללת יוזמות – המכללה המובילה לאימון והתמחויות - הכשרת מאמנים :
לימודי אימון אישי - קורס הכשרת מאמנים - לגילאי 30 ומעלה בלבד! בחסות אקדמית של ביה"ס לע"ס, אוניברסיטת בר אילן ובהתאם לרפורמה של לשכת המאמנים בישראל.
קורס התמחות באימון ילדים ואימון אישי לנוער – מיועד למאמנים שסיימו קורס הכשרת מאמנים, וכן לאנשי טיפול, ייעוץ, חינוך והוראה.
קורס התמחות באימון הורים ואימון משפחתי – מיועד למאמנים שסיימו קורס הכשרת מאמנים, לאנשי טיפול,ייעוץ, חינוך והוראה העוסקים בתחום. ולהורים המעוניינים לרכוש כלים אימוניים להתמודדות על הפרעת קשב וריכוז.
התמחות באימון קשב וריכוז - מיועד למאמנים שסיימו קורס הכשרת מאמנים, לאנשי טיפול, ייעוץ, חינוך והוראה  העוסקים בתחום ולהורים המעוניינים לרכוש כלים אימוניים להתמודדות על הפרעת קשב וריכוז.
התמחות בהנחיית קבוצות ואימון אישי בקבוצה - למאמנים שסיימו קורס הכשרת מאמנים (או בשלבי סיום) בלבד.
התמחות באימון בגישה ביוגראפית רוחנית – מיועד למאמנים, מטפלים, יועצים אנשי חינוך וכו'
קורס אימון מתקדם וסופרוויז'ן למאמנים – מיועד למאמנים שסיימו קורס הכשרת מאמנים בלבד  וכולל ארבעה תהליכי אימון תחת סופרויז'ן – קורס ייחודי למרכז ההכשרה לאימון של מכללת יוזמות.
קורס אימון רוחני באמצעות קלפים- למאמנים, מטפלים, יועצים , אנשי חינוך וכו'
קורס התמחות באימון עסקי – מיועד למאמנים שסיימו קורס הכשרת מאמנים (או בשלבי סיום) בלבד המעוניינים להכיר את עולם האימון העסקי ולהתאים את כלי האימון לעסק.
קורס מאמנים בגישת קוד התדר – מיועד למאמנים מטפלים אלטרנטיביים יועצים אנשי חינוך וכו'.

מרכז ההכשרה לאימון של מכללת יוזמות מפעיל את בית הספר המוביל בארץ, ומציע קורס אימון במסלולים מגוונים. המועברים לכם תוך הקפדה על איכות ומקצועיות הלימודים. צוות המרצים של מרכז ההכשרות כולל אנשי מקצוע מהמובילים בתחום, אשר נמנים עימם מנחים מובילים ובעלי תארים אקדמאיים מכל התחומים, כאשר כל מנחה מלמד את המומחיות שלו. בדרך זו, הסטודנטים זוכים להכשרה הטובה ביותר ומבטיחים כי יהיו בעלי יכולת להקשיב, לייעץ, לתמוך ולהבין.

קורס האימון טומן בחובו יתרונות ייחודיים רבים, ובכלל זה לימודים בחסות אקדמית של היחידה ללימודי המשך של ביה"ס לעבודה סוציאלית באוניברסיטת בר אילן. חשוב לציין כי הקורסים לאימון של קבוצת יוזמות מותאמים של לשכת המאמנים בישראל, וכוללים תהליכי אימון תחת הדרכה לקבלת דרגה, בהתאם לדרישות הלשכה. מאפיין מרכזי של קורס אימון בקבוצת יוזמות הוא מתן דגש על חוויה אישית, כדרך ללמוד. משום כך, הסטודנטים מתנסים על בשרם בחוויה האימונית, ומתוך התנסות אישית בכלים האימוניים לומדים כיצד להיות מאמנים מובילים.

מרכז ההכשרה לאימון של מכללת יוזמות שם דגש מיוחד על עבודה אישית של המאמנים לעתיד, מתוך הבנה כי זו הדרך הטובה ביותר לפתח יכולות אימון. לשם כך, המשתתפים מזהים בעצמם את היכולות והעוצמות הייחודיים להם לשם שימוש בכלים אלו באימון, תוך שכלול ופיתוח המיומנויות הנדרשות דוגמת שאלה שאלות, הכלה, הקשבה, ועוד. כדאי לדעת שקבוצת יוזמות מקפידה על מקצועיות ורמת לימודים גבוהה, ומשום כך עורכים ראיונות אישיים לקורסים על מנת לקבל רק את הסטודנטים אשר מראים רצון אמיתי ויכולת ללמוד ולעסוק בתחום האימון.
הלימודים  לבני 30 ומעלה!

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
מכללת יוזמות
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?