יואל גבע פסיכומטרי

קורס פסיכומטרי

יואל גבע הוא מכון ידוע ששמו הולך לפניו בהכנה לבחינה הפסיכומטרית. בית הספר של יואל גבע מציע קורס הכנה מקצועי ומקיף לבחינה הפסיכומטרית המכוון לקבלת הציון הטוב ביותר בבחינה המשפיעה ביותר על עתידנו המקצועי. ליואל גבע פסיכומטרי סניפים בתל אביב, ירושלים, הרצליה, כפר סבא, פתח תקווה, ראשל'צ, באר שבע, חיפה והקריות.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

יואל גבע פסיכומטרי
ביואל גבע שואפים למצויינות ומבינים את השפעת הציון בבחינה על העתיד המקצועי של כל תלמיד. מתוך הבנה זו בקורסי ההכנה לבחינה הפסיכומטרית לא מתפשרים על לימודים בהיקף שעות רחב ביותר, איכות חומרי הלימוד הגבוה ביותר, המורים המקצוענים ביותר והיחס החם אותו מקבלים התלמידים. קורס ההכנה ביואל גבע הוא קורס אינטנסיבי ומקיף בהיקף שעות חסר תקדים, שעות רבות של לימוד, תרגול, תגבורים והדרכה אישית על ידי המורה, וכן במרתון הכולל חזרות וסימולציות אינטנסיביות בימים שלפני הבחינה, כל זאת כדי להוביל את התלמידים להצלחה גדולה בבחינה החשובה.

קורס פסיכומטרי ביואל גבע שואף לנצל את מקסימום הפוטנציאל של כל תלמיד ולמקסם את יכולותיו במטרה להגיע להישגים הגבוהים ביותר בבחינה הפסיכומטרית. ביואל גבע פסיכומטרי נהנים התלמידים ממורים מצטיינים ובעלי נסיון רב בהכנה לבחינה המניעים את התלמידים ומובילים אותם להצלחה ולמצויינות, חומרי הלימוד יחודיים ומקיפים שנכתבים על ידי המורים המקצועניים של יואל גבע המומחים בחקר הבחינה ובלימוד לבחינה, בקורס היקף שעות לימוד חסר תקדים ושעות תרגול רבות המאפשרות הבנה עמוקה של החומר. במהלך הקורס המורה מבצע מעקב אישי אחר כל תלמיד באופן אישי ומכוון אותו להוציא מעצמו את המקסימום האפשרי כדי להגיע לתוצאות הטובות ביותר והציון המיוחל. לקראת סיום הקורס וכהכנה לבחינה מתקיימים מרתונים - מפגשי תרגול וסימולציות של הבחינה שנערכים באופן אינטנסיבי לאחר סיום לימוד החומר התיאורטי. קורסי ההכנה לבחינה של יואל גבע מבוקשים מאד ועשרות אלפי בוגרים סיימו אותם בהצלחה מרובה. ביואל גבע זכאים לקורס פסיכומטרי נוסף בחצי ממחירו המלא של הקורס (בהתאם לתנאי יואל גבע).

ליואל גבע סניפים בת"א, ראשל"צ, הרצליה, חיפה, הקריות, פתח תקווה, כפר סבא, באר שבע וסניף חדש - אשדוד!
ביואל גבע לא מתקיימים קורסי וואוצ'ר, או קורסי בתי ספר תיכוניים.

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
יואל גבע פסיכומטרי
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?