יואל גבע בגרויות

בגרות בתנ"ך

יואל גבע מכין את תלמידיו לבחינת הבגרות בתנ"ך ברמה של  2 או 5 יחידות לימוד. קורס ההכנה לבגרות בתנ"ך של יואל גבע מועבר על ידי טובי המרצים לתנ"ך בארץ ובעזרת חומרי לימוד מעודכנים ומקיפים.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

בגרות בתנ"ך ברמה של 2 יחידות לימוד הינה בחינת חובה הנדרשת לשם קבלת תעודת בגרות. קורס ההכנה לבחינת הבגרות של יואל גבע מכין את תלמידיו לבחינה ברמה של 2 יחידות החובה או 5 יחידות לימוד  כמקצוע מורחב. בחינת הבגרות בתנ"ך כוללים נושאים כגון מלכים ונביאים, עלילות הראשית, חוק וחברה במקרא, חורבן, גלות וגאולה, המאבק לחברה מוסרית - ערך מרכזי בנבואה, אדם וגורלו בספרות החוכמה, חיי הפרט והכלל בראי השירה, מנהיגות ומנהיגים במקרא, דוד ומנהיגותו, חמש מגילות, סיפורי האבות ועוד.

הלימודים בקורס ההכנה לבגרות בתנ"ך של יואל גבע נפרשים על פני 6 שעות שבועיות לרמה של 2 יחידות לימוד ועד 9 שעות שבועיות להשלמה ל5 יחידות לימוד  וכוללים מלבד שיעורי החובה גם שיעורי עזר אישיים. כמו כן, מספר שבועות לפני הבחינה מתחיל מרתון בחינות בו נערכות סימולציות מבחנים המדמות בחינה אמיתית.

קורס ההכנה לבגרות בתנ"ך של יואל גבע מועבר על ידי נבחרת מורים הבקיאים בתנ"ך ובעלי וותק וניסיון בתחום ההוראה. חומרי הלימוד בקורס הינם פרי עמלם של יחידת הפיתוח וההדרכה ביואל גבע, המעודכנים בכל השינויים והחידושים הנערכים בבחינה. בקורס ההכנה לבגרות בתנ"ך מושם דגש על ניסוח תשובה ענייני וממוקד כמו גם על הבנת הנקרא של הטקסטים המקראיים.

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
יואל גבע בגרויות
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?