יואל גבע בגרויות

בגרות בפיזיקה

יואל גבע מכין את תלמידיו לבחינת הבגרות בפיזיקה ברמה של חמש יחידות לימוד, המהווה בחינה במקצוע מוגבר, כפי שנדרש על ידי משרד החינוך לשם קבלת תעודת בגרות. קורס ההכנה לבגרות בפיזיקה של יואל גבע מועבר על ידי טובי המרצים בפיזיקה בארץ ובעזרת חומרי לימוד מעודכנים ומקיפים.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

בגרות בפיזיקה ברמה של 5 יחידות לימוד הינה בחינת רשות במקצוע מוגבר הנדרשת לשם קבלת תעודת בגרות.  בחינת הבגרות בפיזיקה מיועדת בעיקר לבעלי יכולת מתמטית גבוהה ובעלי יכולת חשיבה מופשטת, ונחשבת בחינה קשה למדיי. קורס ההכנה לבחינת הבגרות בפיזיקה של יואל גבע מכין את תלמידיו לבחינה הן דרך הקניית החומר העיוני והן דרך פיתוח מיומנויות חשיבה מופשטות המאפשרות הצלחה יתרה בבחינת הבגרות. בחינת הבגרות בפיזיקה מחייבת בחינה בכתב כמו גם בחינה מעשית (ניסוי) וכוללת נושאים כגון אלקטרו-סטטיקה, אלקטרו-דינמיקה, מגנטיות, אופטיקה גיאומטרית, מכניקה, האטום והגרעין ועוד.

הלימודים בקורס ההכנה לבגרות בפיזיקה של יואל גבע נפרשים על פני3 מפגשים שבועיים בני 4 וחצי שעות כל מפגש!  הקורס הינו קורס מקיף ביותר ומלבד שיעורי החובה בו מועבר החומר התיאורטי מעניקים ביואל גבע גם שיעורי עזר אישיים וקבוצתיים. כמו כן, מספר שבועות לפני הבחינה מתחיל מרתון בחינות בו נערכות סימולציות מבחנים המדמות בחינה אמיתית.

קורס ההכנה לבגרות בפיזיקה של יואל גבע מועבר על ידי נבחרת מורים הבקיאים בפיזיקה ובעלי וותק וניסיון בתחום ההוראה. חומרי הלימוד בקורס הינם פרי עמלם של יחידת הפיתוח וההדרכה ביואל גבע, המעודכנים בכל השינויים והחידושים הנערכים בבחינה. לפני תחילת הקורס מועברים לנרשמים חומרי עזר המיועדים לרענן את  הכישורים המתמטיים שלהם ולהגיע לקורס ההכנה לבגרות בפיזיקה ביכולתם המקסימאלית.

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
יואל גבע בגרויות
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?