יואל גבע בגרויות

בגרות בספרות

יואל גבע מכין את תלמידיו לבחינת הבגרות בספרות ברמה של  2 או 5 יחידות לימוד. קורס ההכנה לבגרות בספרות של יואל גבע מועבר על ידי טובי המרצים לספרות בארץ ובעזרת חומרי לימוד מעודכנים ומקיפים.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

בגרות בספרות ברמה של 2 יחידות לימוד הינה בחינת חובה הנדרשת לשם קבלת תעודת בגרות. קורס ההכנה לבחינת הבגרות בספרות של יואל גבע מכין את תלמידיו לבחינה ברמה של 2 יחידות החובה או 5 יחידות לימוד  כמקצוע מורחב. בחינת הבגרות בספרות מחייבת קריאה רבה וכוללת נושאים כגון שירת ימי הביניים, שירת ביאליק, שירת המאה ה-20, סיפורים קצרים, סיפורים מתורגמים, ש"י עגנון, רומן ונובלה, טרגדיה, דרמה מודרנית, ספרות עולם ועוד.

הלימודים בקורס ההכנה לבגרות בספרות של יואל גבע נפרשים על פני 7-7.5 שעות שבועיות וכוללים מלבד שיעורי החובה גם שיעורי עזר אישיים. כמו כן, מספר שבועות לפני הבחינה מתחיל מרתון בחינות בו נערכות סימולציות מבחנים המדמות בחינה אמיתית.

קורס ההכנה לבגרות בספרות של יואל גבע מועבר על ידי נבחרת מורים הבקיאים בספרות ובעלי וותק וניסיון בתחום ההוראה. חומרי הלימוד בקורס הינם פרי עמלם של יחידת הפיתוח וההדרכה ביואל גבע, המעודכנים בכל השינויים והחידושים הנערכים בבחינה. בקורס ההכנה לבגרות בספרות מושם דגש על כתיבת עבודות וטקסטים מתוך הבנה כי מיומנות הכתיבה הינן מרכיב חשוב ביותר בהצלחה בבחינה.

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
יואל גבע בגרויות
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?