יואל גבע בגרויות

בגרות במתמטיקה

יואל גבע מכין את תלמידיו לבחינת הבגרות במתמטיקה ברמה של  3,4,5 יחידות לימוד. קורס ההכנה לבגרות במתמטיקה של יואל גבע מועבר על ידי טובי המרצים למתמטיקה ובעזרת חומרי לימוד מעודכנים ומקיפים.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

בגרות במתמטיקה הינה בחינת חובה הנדרשת לשם קבלת תעודת בגרות. קורס ההכנה לבחינת הבגרות של יואל גבע מכין את תלמידיו לבחינה ברמה של 3,4,5 יחידות לימוד. תכני הלימוד בקורס מתמטיקה משתנים על פי רמת הלימוד וכוללים נושאים כגון אלגברה, טריגונומטריה, סטטיסטיקה, הסתברות, חשבון דיפרנציאלי ואינטגרלי, לוגריתמים ובעיות גידול ודעיכה (4+5 יח"ל בלבד), סדרות (4+5 יח"ל בלבד), אי-שוויונים עם ערך מוחלט ואינדוקציה (5 יחידות לימוד), מספרים מרוכבים, פונקציות מעריכיות ופונקציות לוגריתמיות (5 יחידות).

משך הלימודים בקורס נע בין 9 שבועות (3 יח"ל), דרך 12 שבועות (4 יח"ל) ועד 15 שבועות (5 יח"ל). בנוסף ל3 שיעורי החובה השבועיים קורס ההכנה לבגרות במתמטיקה של יואל גבע מאפשר לתלמידיו שיעורי עזר כיתתיים, אישיים וסניפיים. כמו כן, מספר שבועות לפני הבחינה מתחיל מרתון בחינות בו נערכות סימולציות מבחנים המדמות בחינה אמיתית.

קורס ההכנה לבגרות במתמטיקה של יואל גבע מועבר על ידי נבחרת מורים הבקיאים במתמטיקה ובעלי וותק וניסיון בתחום ההוראה. חומרי הלימוד בקורס הינם פרי עמלם של יחידת הפיתוח וההדרכה ביואל גבע, המעודכנים בכל השינויים והחידושים הנערכים בבחינה. בנוסף לשיעורים פרונטאליים ותרגול מעשי באמצעות ספרים וחוברות, עומדת לרשות התלמיד האופציה לתרגל מתמטיקה בווידיאו באתר האינטרנט של יואל גבע.

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
יואל גבע בגרויות
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?