יואל גבע בגרויות

בגרות בלשון עברית

יואל גבע מכין את תלמידיו לבחינת הבגרות בעברית ברמה של 2 יחידות לימוד. קורס ההכנה לבגרות בלשון עברית של יואל גבע מועבר על ידי טובי המרצים ללשון בארץ ובעזרת חומרי לימוד מעודכנים ומקיפים.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

בגרות בלשון ברמה של 2 יחידות לימוד הינה בחינת חובה הנדרשת לשם קבלת תעודת בגרות. קורס ההכנה לבחינת הבגרות בלשון עברית של יואל גבע מכין את תלמידיו לשני חלקי הבחינה הנדרשים מתלמידי אקסטרני: "עברית א'" ו"עברית ב'". בחינת הבגרות בלשון כוללת נושאים כגון דקדוק, אוצר מילים, הבנת הנקרא והבעה עברית.

הלימודים בקורס ההכנה לבגרות בלשון של יואל גבע נפרשים על פני 6 שעות לימוד שבועיות במתכונת דו שבועית וכוללים מלבד שיעורי החובה גם שיעורי עזר אישיים וקבוצתיים. כמו כן, מספר שבועות לפני הבחינה מתחיל מרתון בחינות בו נערכות סימולציות מבחנים המדמות בחינה אמיתית.

קורס ההכנה לבגרות בעברית של יואל גבע מועבר על ידי נבחרת מורים הבקיאים בלשון והבעה עברית ובעלי וותק וניסיון בתחום ההוראה. חומרי הלימוד בקורס הינם פרי עמלם של יחידת הפיתוח וההדרכה ביואל גבע, המעודכנים בכל השינויים והחידושים הנערכים בבחינה. בקורס ההכנה לבגרות בלשון מושם דגש על כתיבת עבודות וטקסטים מתוך הבנה כי מיומנות הכתיבה הינן מרכיב חשוב ביותר בהצלחה בבחינה האקסטרנית בלשון.

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
יואל גבע בגרויות
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?