יואל גבע בגרויות

בגרות בכימיה

יואל גבע מכין את תלמידיו לבחינת הבגרות בכימיה ברמה של חמש יחידות לימוד, המהווה בחינה במקצוע מוגבר, כפי שנדרש על ידי משרד החינוך לשם קבלת תעודת בגרות. קורס ההכנה לבגרות בכימיה של יואל גבע מועבר על ידי טובי המרצים בכימיה בארץ ובעזרת חומרי לימוד מעודכנים ומקיפים.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

בגרות בכימיה ברמה של 5 יחידות לימוד הינה בחינת רשות במקצוע מוגבר הנדרשת לשם קבלת תעודת בגרות.  בחינת הבגרות בכימיה מיועדת לאלו הרואים את עתידם המקצועי בתחום הרפואה, הרוקחות או הביוטכנולוגיה. קורס ההכנה לבחינת הבגרות בכימיה של יואל גבע מכין את תלמידיו לבחינה הן דרך הקניית החומר העיוני והן דרך רענון יכולותיו המתמטיות המאפשרות הצלחה יתרה בבחינת הבגרות. בחינת הבגרות בכימיה כוללת נושאים כגון תרמודינאמיקה, פולימרים, שיווי משקל כימי, סטויכיומטריה ועוד.

הלימודים בקורס ההכנה לבגרות בכימיה של יואל גבע נפרשים על פני 3 מפגשים שבועיים בני 4 וחצי שעות כל מפגש!  הקורס הינו קורס מקיף ביותר ומלבד שיעורי החובה בו מועבר החומר התיאורטי מעניקים ביואל גבע גם שיעורי עזר אישיים וקבוצתיים. כמו כן, מספר שבועות לפני הבחינה מתחיל מרתון בחינות בו נערכות סימולציות מבחנים המדמות בחינה אמיתית.

קורס ההכנה לבגרות בכימיה של יואל גבע מועבר על ידי נבחרת מורים הבקיאים בכימיה ובעלי וותק וניסיון בתחום ההוראה. חומרי הלימוד בקורס הינם פרי עמלם של יחידת הפיתוח וההדרכה ביואל גבע, המעודכנים בכל השינויים והחידושים הנערכים בבחינה. לפני תחילת הקורס מועברים לנרשמים חומרי עזר המיועדים לרענן את  הכישורים המתמטיים שלהם ולהגיע לקורס ההכנה לבגרות בכימיה ביכולתם המקסימאלית.

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
יואל גבע בגרויות
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?