יואל גבע בגרויות

בגרות בהיסטוריה

יואל גבע מכין את תלמידיו לבחינת הבגרות בהסטוריה ברמה של  2 או 5 יחידות לימוד. קורס ההכנה לבגרות בהיסטוריה של יואל גבע מועבר על ידי טובי המרצים להסטוריה בארץ ובעזרת חומרי לימוד מעודכנים ומקיפים.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

בגרות בהסטוריה ברמה של 2 יחידות לימוד הינה בחינת חובה הנדרשת לשם קבלת תעודת בגרות. קורס ההכנה לבחינת הבגרות בהיסטוריה של יואל גבע מכין את תלמידיו לבחינה ברמה של 2 יחידות החובה או 5 יחידות לימוד  כמקצוע מורחב. בחינת הבגרות בהיסטוריה מחייבת קריאה, הבנה וזיכרון של ידע רב בשתי תקופות מרכזיות: 1920-1870 ו1970-1920 וכוללת נושאים כגון עליית התודעה הלאומית בקרב עמי אירופה ובקרב היהודים היושבים בה, האמנציפציה והאנטישמיות המתחדשת בצורתה המודרנית, התעוררות התנועה הציונית, העלייה לארץ, עליית הנאצים לשלטון ובנייתו של המשטר הטוטליטארי בגרמניה, השואה, המחתרות היהודיות, מלחמת העצמאות ועוד.

הלימודים בקורס ההכנה לבגרות בהיסטוריה של יואל גבע נפרשים על פני 7.5 שעות שבועיות ל2  יחידות לימוד ועוד 9 שעות לימוד נוספות לניגשים לבגרות ב5 יחידות הלימוד.  מלבד שיעורי החובה מעניקים ביואל גבע גם שיעורי עזר אישיים. כמו כן, מספר שבועות לפני הבחינה מתחיל מרתון בחינות בו נערכות סימולציות מבחנים המדמות בחינה אמיתית.

קורס ההכנה לבגרות בהיסטוריה של יואל גבע מועבר על ידי נבחרת מורים הבקיאים בהסטוריה ובעלי וותק וניסיון בתחום ההוראה. חומרי הלימוד בקורס הינם פרי עמלם של יחידת הפיתוח וההדרכה ביואל גבע, המעודכנים בכל השינויים והחידושים הנערכים בבחינה. בקורס ההכנה לבגרות בהסטוריה מושם דגש על טכניקת למידה נכונה עקב כמות החומר הרכבה הנדרשת לבחינה וכן על כתיבת עבודות וטקסטים מתוך הבנה כי מיומנות הכתיבה הינן מרכיב חשוב ביותר בהצלחה בבחינה.

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
יואל גבע בגרויות
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?