יואל גבע בגרויות

בגרות בגיאוגרפיה

יואל גבע מכין את תלמידיו לבחינת הבגרות בגיאוגרפיה ברמה של חמש יחידות לימוד, המהווה בחינה במקצוע מוגבר, כפי שנדרש על ידי משרד החינוך לשם קבלת תעודת בגרות. קורס ההכנה לבגרות בגיאוגרפיה של יואל גבע מועבר על ידי טובי המרצים לגיאוגרפיה בארץ ובעזרת חומרי לימוד מעודכנים ומקיפים.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

בגרות בגיאוגרפיה ברמה של 5 יחידות לימוד הינה בחינת רשות במקצוע מוגבר הנדרשת לשם קבלת תעודת בגרות.  בחינת הבגרות בגיאוגרפיה אינה בחינה כה קלה כפי שנהוג לחשוב והכנה מעמיקה לבחינה זו הינה הדרך היחידה להצלחה. קורס ההכנה לבחינת הבגרות בגיאוגרפיה של יואל גבע מכין את תלמידיו לבחינה הן דרך הקניית החומר העיוני והן דרך הקניית יישומו בנושאים אקטואליים על מנת לאפשר הצלחה יתרה בבחינת הבגרות. בחינת הבגרות בגיאוגרפיה כוללת נושאים כגון גיאולוגיה, אקלים, גיאומורפולוגיה, ניתוח מפות באטלס, גיאוגרפיה עירונית ועוד

קורס ההכנה לבגרות בגיאוגרפיה הינו קורס מקיף ביותר ומלבד שיעורי החובה בהם מועבר החומר התיאורטי מעניקים ביואל גבע גם שיעורי עזר אישיים וקבוצתיים ושיעורי אנסין המתרגלים קריאת מפות. כמו כן, מספר שבועות לפני הבחינה מתחיל מרתון בחינות בו נערכות סימולציות מבחנים המדמות בחינה אמיתית.

קורס ההכנה לבגרות בגיאוגרפיה של יואל גבע מועבר על ידי נבחרת מורים הבקיאים בגיאוגרפיה ובעלי וותק וניסיון בתחום ההוראה. חומרי הלימוד בקורס הינם פרי עמלם של יחידת הפיתוח וההדרכה ביואל גבע, המעודכנים בכל השינויים והחידושים הנערכים בבחינה. במהלך הקורס מועברים לתלמידים מצגות וקטעי וידאו בתחום הגיאוגרפיה וכן מושם דגש רב על שיפור מיומנויות הכתיבה, המהוות חלק חשוב מהציון הסופי בבחינת הבגרות.  

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
יואל גבע בגרויות
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?