יואל גבע בגרויות

בגרות באנגלית

יואל גבע מכין את תלמידיו לבחינת הבגרות באנגלית ברמה של  3,4,5 יחידות לימוד. קורס ההכנה לבגרות באנגלית של יואל גבע מועבר על ידי טובי המרצים לאנגלית ובעזרת חומרי לימוד מעודכנים ומקיפים.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

בגרות באנגלית הינה בחינת חובה הנדרשת לשם קבלת תעודת בגרות. קורס ההכנה לבחינת הבגרות של יואל גבע מכין את תלמידיו לבחינה ברמה של ,4,5 יחידות לימוד בלבד. בחינת הבגרות באנגלית לתלמידים אקסטרניים מורכבת מבחינה בכתב בלבד (!) הכוללת כתיבת טקסט וקריאת טקסט באורכים שונים ובדרגות קושי המשתנות על פי רמת הלימוד. תלמידים אשר מעוניינים להשלים בגרות ב4 יחידות לימוד, אך אינם שולטים היטב באנגלית, יוכלו לעבור מכינה באנגלית של יואל גבע הנפרשת על פני שישה שבועות ומביאה את בוגריה לרמת הידע המאפשרת השתלבות בקורס ההכנה לבגרות באנגלית. 

הלימודים בקורס ההכנה לאנגלית של יואל גבע נפרשים על פני 6 שעות שבועיות וכוללים מלבד שיעורי החובה גם שיעורי עזר אישיים וכיתתיים. כמו כן, מספר שבועות לפני הבחינה מתחיל מרתון בחינות בו נערכות סימולציות מבחנים המדמות בחינה אמיתית.

קורס ההכנה לבגרות באנגלית של יואל גבע מועבר על ידי נבחרת מורים הבקיאים באנגלית ובעלי וותק וניסיון בתחום ההוראה. חומרי הלימוד בקורס הינם פרי עמלם של יחידת הפיתוח וההדרכה ביואל גבע, המעודכנים בכל השינויים והחידושים הנערכים בבחינה. בנוסף לשיעורים פרונטאליים ותרגול מעשי באמצעות ספרים וחוברות, עומדת לרשות התלמיד לומדת מילים אינטרנטית המאפשרת תרגול עצמאי של אוצר המילים ההכרחי למעבר הבחינה באנגלית בהצלחה יתרה.

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
יואל גבע בגרויות
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?