יואל גבע בגרויות

בגרות באזרחות

יואל גבע מכין את תלמידיו לבחינת הבגרות באזרחות ברמה של יחידת לימוד אחת, כפי שנדרש על ידי משרד החינוך. קורס ההכנה לבגרות באזרחות של יואל גבע מועבר על ידי טובי המרצים לאזרחות בארץ ובעזרת חומרי לימוד מעודכנים ומקיפים.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

בגרות באזרחות ברמה של 1 יחידת לימוד הינה בחינת חובה הנדרשת לשם קבלת תעודת בגרות. קורס ההכנה לבחינת הבגרות באזרחות של יואל גבע מכין את תלמידיו לבחינה הן דרך הקניית החומר העיוני והן דרך פיתוח מיומנויות חשיבה המאפשרות קישור החומר הנלמד לנושאים אקטואליים. בחינת הבגרות באזרחות מחייבת קריאה, הבנה וזיכרון של ידע רב  כמו גם יישומו בסוגיות אקטואליות וכוללת נושאים כגון מדינה יהודית, מדינת חוק, המתח העדין הקיים בין שתי הגישות, משטר דמוקרטי, זכויות הפרט, זכויות המיעוטים, שלטון החוק,צדק חברתי, אידיאולוגיה ועוד.

הלימודים בקורס ההכנה לבגרות באזרחות של יואל גבע נפרשים על פני 4 שעות שבועיות.   מלבד שיעורי החובה מעניקים ביואל גבע גם שיעורי עזר אישיים וקבוצתיים. כמו כן, מספר שבועות לפני הבחינה מתחיל מרתון בחינות בו נערכות סימולציות מבחנים המדמות בחינה אמיתית.

קורס ההכנה לבגרות באזרחות של יואל גבע מועבר על ידי נבחרת מורים הבקיאים באזרחות ובעלי וותק וניסיון בתחום ההוראה. חומרי הלימוד בקורס הינם פרי עמלם של יחידת הפיתוח וההדרכה ביואל גבע, המעודכנים בכל השינויים והחידושים הנערכים בבחינה. בקורס ההכנה לבגרות באזרחות מושם דגש על טכניקת למידה נכונה עקב כמות החומר הרכבה הנדרשת לבחינה,  על כתיבת עבודות וטקסטים מתוך הבנה כי מיומנות הכתיבה הינן מרכיב חשוב ביותר בהצלחה בבחינה ועל יישומו של החומר הנלמד בדיון אקטואלי כפי שנדרש בבחינה.

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
יואל גבע בגרויות
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?