מכללת טריידנט

קורס מסחר יומי Top Trader לסוחרים מנוסים

מכללת טריידנט של חברת קפיטל מרקטס בע"מ, הינה מכללה למסחר יומי בבורסה. קורס מסחר יומי Top Trader מיועד לסוחרים מנוסים, ומקנה כלים מקצועיים מתקדמים לשם שיפור יכולות המשמעת והשליטה המנטאלית.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

קורס מסחר יומי Top Trader לסוחרים מנוסים - רקע
מסחר יומי הוא מקצוע עתיר יתרונות, אולם בכדי לקצר את הדרך להצלחה, כדאי ללמוד בצורה מקצועית ומסודרת. קורס מסחר יומי Top Trader לסוחרים מנוסים במכללת טריידנט מאפשר לעשות זינוק ניכר בזמן קצר, ולהגשים את היעדים בצורה יעילה.

קורס מסחר יומי Top Trader לסוחרים מנוסים - קהל יעד
הקורס מיועד לסוחרים בבורסה של וול סטריט, אשר מבקשים להתפתח מבחינה מקצועית על מנת להפוך את המסחר היומי לפרנסתם העיקרית. כלים מרכזיים נוספים הנרכשים במסגרת קורס מסחר יומי Top Trader לסוחרים מנוסים הם שיטות מסחר מתקדמות.

קורס מסחר יומי Top Trader לסוחרים מנוסים - תנאי קבלה
על המבקשים להתקבל אל קורס מסחר יומי Top Trader לסוחרים מנוסים במכללת טריידנט להיות בעלי ניסיון מוכח של מספר חודשים לפחות במסחר, להיות בוגרים של קורס מסחר במניות וול סטריט, וכן לעבור בדיקת התאמה בראיון אישי עם האנליסט הראשי של חדר המסחר.

קורס מסחר יומי Top Trader לסוחרים מנוסים - תוכנית הלימודים
הנושאים העיקריים של הקורס הינם סיסטמים אוטומטיים וסמי- אוטומטיים במסחר, סדנת התנהלות מנטאלית מתקדמת, שיטות ואסטרטגיות מסחר מתקדמות, שיטות ניהול כספי מתקדמות וניתוח טכני מתקדם. בנוסף, הסוחרים זוכים למעקב תוצאות שוטף אחר התקדמותם, במהלך הקורס.

קורס מסחר יומי Top Trader לסוחרים מנוסים - משך הלימודים
הקורס כולל 40 שעות אקדמיות, הנפרסים לאורך 10 מפגשים בני 3 שעות כל אחד.

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
מכללת טריידנט
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?