מכללת טריידנט

קורס מסחר עצמאי במניות וול סטריט

מכללת טריידנט של חברת קפיטל מרקטס בע"מ, הינה מכללה למסחר יומי בבורסה. קורס קורס מסחר עצמאי במניות וול סטריט של מכללת Tradenet שם לו למטרה להכשיר סוחרים פרטיים המסוגלים לסחור בחוכמה וביעילות בשוק ההון האמריקאי.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

קורס מסחר עצמאי במניות וול סטריט - רקע
מסחר יומי בבורסה הינו מסחר הדורש השקעת זמן מועטה ביותר (חצי שעה עד 4 שעות ביום), עובדה המאפשרת שילוב של המסחר יחד עם עבודה נוספת. בנוסף, מסחר נכון ויעיל מסוגל להגדיל פלאים את הונו העצמי של הסוחר ומכאן יתרונו הברור של המסחר היומי בבורסה האמריקאית.

קורס מסחר עצמאי במניות וול סטריט - קהל יעד
הקורס מיועד לכל מי שמבקש להשתלב בתחום תוסס ומרתק, ובכלל זה אנשים ללא ניסיון או ידע בשוק ההון. יש לציין כי מסחר בשוק ההון מצריך שתיים עד ארבע שעות ביום, בשעות הפעילות של הבורסה האמריקאית.

קורס מסחר עצמאי במניות וול סטריט - תוכנית לימודים
מכללת טריידנט פיתחה תוכנית לימודים מרתקת, המורכבת משני חלקים. החלק הראשון כולל היכרות מעמיקה עם שוק ההון והבורסה האמריקאית, ובכלל זה כלים בסיסיים של ניתוח טכני ופונדמנטלי. החלק השני כולל תרגול של כני ניתוח מתקדמים, שכלול איתור מניות, ותרגול מסחר מעשי בכסף אמיתי.

קורס מסחר עצמאי במניות וול סטריט - נושאי הלימוד
נושאי הלימוד של קורס מסחר עצמאי במניות וול סטריט מגוונים, וכוללים נושאים עדכניים דוגמת ביצוע שורטים תוך יומיים, ניתוח טכני מתקדם ושימוש במדדי שוק וסקטורים, איתור עצמאי של מניות, מושגי יסוד בניתוח פונדמנטלי, ניהול כספי, מסחר מעשי בזמן אמת, מבוא לניתוח טכני ואיתור מניות, התמודדות מנטאלית ועוד.

קורס מסחר עצמאי במניות וול סטריט - משך הלימודים
הקורס כולל 40 שעות אקדמיות, הנפרסים לאורך 10 מפגשים בני 3 שעות כל אחד.

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
מכללת טריידנט
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?