מכללת טריידנט

קורס מזורז

מכללת טריידנט של חברת קפיטל מרקטס בע"מ, הינה מכללה למסחר יומי בבורסה. קורס מזורז מעניק כלים מקצועיים מתקדמים, ומאפשר להשתלב בתחום מבוקש.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

קורס מזורז - מכללת טריידנט
מסחר לטווח קצר בבורסה האמריקאית מהווה אפשרות מועדפת עבור רבים, מאחר וניתן לבנות הכנסה שוטפת בזמן קצר. קורס מזורז מאפשר לרכוש את כל הידע הדרוש על מנת להשתמש בכלי ניתוח מתקדמים, ואינו מצריך ידע קודם בתחום.

קורס מזורז - קהל יעד
מכללת טריידנט פיתחה קורס ייחודי, אשר מתאים לאנשים ללא כל ניסיון או ידע בתחום של שוק ההון, כמו גם לסוחרים ותיקים המבקשים לנהל תיק מניות באופן פעיל ודינאמי. אופן ניהול זה מבטיח תשואה מקסימאלית בפרק זמן נתון, תוך השקעת זמן מינימאלי מדי שבוע.

תוכנית הלימודים - קורס מזורז
במסגרת הקורס הסטודנטים נחשפים לנושאים רבים ומרתקים, ומקבלים את כל הידע הנחוץ על מנת לעסוק בתחום. הכרת תוכנת המסחר ופקודות בסיסיות, סוגי גרפים וכיצד קוראים אותם, מבוא לניתוח טכני ופקודות מסחר מתקדמות, הכרת בורסת הוול סטריט וחוקי העבודה בה, הכנה לשבוע המסחר, הכרת מועדון המשקיעים, פתרונות לבעיות פסיכולוגיות נפוצות במסחר, מסחר בוול סטריט למשקיע הפעיל, שימוש מתקדם בגרפים וכן מסחר מעשי בזמן אמת.

משך הלימודים - קורס מזורז
כל מפגש לימודים נמשך שלוש שעות, וכולל שילוב בין לימודי תיאוריה והתנסות מעשית.

קורס מזורז - יתרונות לסטודנטים
כל תלמיד של הקורס המזורז במכללת טריידנט מקבל דוחות אנליסטים יומיים למשך תקופת הקורס, חוברת קורס + חומרי עזר מודפסים, חברות במועדון המשקיעים של טריידנט למשך שנה שלמה, גישה לחדרי הלימוד האינטרנטיים למשך תקופת הקורס: חדר מסחר לימודי בוול סטריט, חדר מסחר מעשי בוול סטריט וחדר מסחר בתל אביב וכן תוכנת מסחר הכוללת גרפים בזמן אמת/

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
מכללת טריידנט
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?