טכניון - היחידה ללימודי המשך

קורס ניתוח מערכות מידע

קורס ניתוח מערכות מידע של היחידה ללימודי המשך וחוץ של הטכניון מכשיר את הבוגרים למלא תפקיד משמעותי באחד מהמקצועות המבוקשים במשק. תוכנית הקורס פותחה ע"י אנשי הטכניון והיא מוכרת היום במערכות האירגוניות, העסקיות ובתעשייה בארץ כתוכנית המובילה לאימון והכשרת מנתחי מערכות מידע. 

תנאי הקבלה: עמידה בדרישות הסף של המסלול ואישור על ידי ועדת קבלה. 

הקורס מתקיים בשלוחות חיפה ותל אביב. 

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

קורס ניתוח מערכות מידע של הטכניון הינו קורס מוכר ע"י לישכת מנתחי המערכות בישראל. התפתחויות האחרונות בתחום המידע ומורכבותו ההולכת וגודלת של התחום מחייבות כל ארגון היום לערוך שינויים ולהוסיף מערכות מידע רבות כמעט באופן שוטף. אחד מהשלבים הקריטיים בתהליך מחשוב הארגון הוא שלב ניתוח מערכות מידע, זהו שלב שלא ניתן לבצעו ללא עבודה מקצועית של מנתחי ומהנדסי מערכות המידע.
קורס מנתחי מערכות מידע מכשיר את הסטודנטים בצורה הטובה ביותר להתמודדות עם אתגרי התפקיד ומשלב בתוכנית טכנולוגיות מחשוב ומערכות מידע מורכבות בנושאים כמו: סחר אלקטרוני (E-Business ,CRM, מחסני נתונים,ERP ואינטרנט) המקנים מידע מקיף ומעמיק על התחום.

קהל היעד - קורס ניתוח מערכות מידע - טכניון לימודי המשך וחוץ:
קהל היעד כולל את כל המעונינים להתמחות בנושא או לפתח והעמיק בידע ובכישורים (כלכלנים, רואי חשבון, מהנדסי תעשיה וניהול, מתכנתים, מנהלי חברות ועסקים), בעלי תואר אקדמי בתחומים ראיית חשבון, מדעי המחשב, כלכלה, תעשיה וניהול, מנהל עסקים או בעלי תואר הנדסאי בתחום מדעי המחשב או תעשיה וניהול. כמו כן הקורס מיועד לבעלי ידע בסיסי בשפות תכנות.

מטרות הקורס - קורס ניתוח מערכות מידע - טכניון לימודי המשך וחוץ:
הענקת ידע מקצועי בנושאי ניתוח מערכות מידע, תכנון, הטמעה, ניתוח, הקמה וניהול פרוייקטים בסביבות מחשוב פתוחות, תוך הדגשת השימוש בנוהל מפת"ח בסביבה ארגונית משתנה. מקצועות הלימוד בקורס נבחרו ע"מ להקנות ידע וכלים למתעתדים לעסוק במקצוע ובמערכות המנהל השונות ולהביא לשילובם של הארגונים בקידום העסקי.

תוכן הקורס - קורס ניתוח מערכות מידע - טכניון לימודי המשך וחוץ:
תקשורת נתונים, ניתוח ותכנון מערכות מידע, מחשוב הארגון - ERP, תכנות בסביבת NET, אבטחת איכות, מחסני נתונים, ניהול פרוייקטים, מסדי נתונים SQL, ניהול ידע, אבטחת מידע, פרוייקט גמר.

משך הקורס - קורס ניתוח מערכות מידע - טכניון לימודי המשך וחוץ:
לימודי הקורס יתקיימו פעמיים בשבוע למשך כשנה וחצי. סה"כ 550 שעות (420 שעות לימוד + 150 שעות הדרכה וליווי בפרוייקט גמר)

תעודות -קורס ניתוח מערכות מידע - טכניון לימודי המשך וחוץ:
לבוגרי הקורס תוענק תעודת סיום מטעם הטכניון - היחידה ללימודי המשך ולימודי חוץ.

הקורס מתקיים בשלוחות חיפה ותל אביב.

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
טכניון - היחידה ללימודי המשך
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?