טכניון - היחידה ללימודי המשך

קורס עיצוב מסחרי ציבורי

היחידה ללימודי המשך של הטכניון מציעה קורס עיצוב מסחרי ציבורי איכותי ומתקדם, אשר מספק ידע תיאורטי עדכני לצד מיומנויות פרקטיות, ומאפשר להשתלב בקשת רחבה של מקומות תעסוקה.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

קורס עיצוב מסחרי ציבורי - מטרות -
בעזרת תכנון מתאים וקפדני של מקום העבודה, ושימוש בטכנולוגית מתקדמות, ניתן לספק שירות מקצועי ואיכותי. לכל מבנה תפקוד שונה, וחנות, סטודיו, משפחתון או משרד פרטי זקוקים כל אחד לעיצוב פנים שונה. התפקוד השונה של הארגון משפיע במידה ניכרת על חלוקת המרחב הפנימי, כמו גם על סוג חומרי הבנייה, גדלי החדרים, התנועה במבנה, ועוד. חשוב לציין כי הלימודים מתקיימים בירושלים בלבד.

קורס עיצוב מסחרי ציבורי - קהל היעד -
מסלול זה מיועד לבעלי משרדים ועסקים המבקשים לרכוש כלים מקצועיים בכדי לשנות את עיצוב משרדם, אנשים המעוניינים לעצב את ביתם מחדש, וכן לאקדמאים, הנדסאים וסטודנטים מכל התחומים המעוניינים בהסבה מקצועית.

קורס עיצוב מסחרי ציבורי - תנאי קבלה -
אין צורך בידע קודם, אולם יש לעבור ועדת קבלה.

קורס עיצוב מסחרי ציבורי - תוכן הקורס -
תוכנית הלימודים של קורס עיצוב מסחרי ציבורי עשירה ומרתקת, וכוללת נשואים מגוונים דוגמת לימוד השפה הגרפית וההבעה הדו-ממדית, חלוקת חלל לפי יעדים וצרכים, בחירת החומרים המשמשים לעיצוב, התאמת החומרים לצרכים מסחריים וציבוריים, עקרונות השימוש בצבע לצרכים מוגדרים, אור טבעי ותאורה במרחבים ציבוריים, מערכות טכניות בחלל מסחרי-ציבורי, תמחור וכתבי כמויות, ועוד.

קורס עיצוב מסחרי ציבורי - משך הקורס -
הקורס כולל 24 מפגשים שבועיים בני 5 שעות אקדמיות כל אחד, ובסך הכול 120 שעות אקדמיות. חשוב לציין שהקורס נמשך שישה חודשים, וכולל סיורים לימודיים.

תעודות והסמכה -
לאחר סיום הקורס, הבוגרים זכאים לתעודת גמר מטעם הטכניון - היחידה ללימודי המשך בשיתוף המכללה האקדמית להנדסה ירושלים.

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
טכניון - היחידה ללימודי המשך
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?