חשיפה - בית הספר לאמנויות התקשורת הטלויזיה והמולטימדיה

קורס כתיבה יוצרת

קורס כתיבה יוצרת של בית הספר חשיפה מקנה כלים לבניית יצירה ספרותית קולחת תוך היכרות עם בנה ובניין היצירה והיכרות עם תהליך הכתיבה מתחילתו, אל לב העלילה, דרך התפתחותה ועד סיומה. הקורס מעודד פיתוח חשיבה יצירתית מקורית. חשוב לציין שבסיום הקורס, משתתפים אשר יבקשו להוציא לאור את יצירותיהם, יוכלו לפנות למנחה לקבלת עזרה וייעוץ בעריכה, בהפקה ובהוצאה לאור.

הלימודים יתקיימו בשלוחת תל אביב.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

קורס כתיבה יוצרת - חשיפה - בית הספר לאמנויות התקשורת הטלויזיה והמולטימדיה:
קהל היעד -
הקורס מיועד לאנשי מקצוע וסטודנטים בתחומי הכתיבה השונים המבקשים לרכוש ידע וכלים נוספים לשכלול יכולות הכתיבה שלהם, הן לצרכים מקצועיים שונים והן לצרכים יצירתיים אישיים. כמו כן מיועד הקורס לאנשים ה"כותבים למגירה" ומעוניינים לרכוש ולשפר את כלי ההבעה והיכולת הסיפרותית שלהם ולהתמקצע. 

תוכן הקורס -
הפנים השונות של הכתיבה: מפגש עם ז'אנרים שונים והתייחסות אליהם (הרפתקה, דרמה, ריאליזם-פנטסטי, פנטזיה, ריאליזם, מתח, ספרות יפה ועוד); שכלול יכולת הכתיבה והכתיבה הספונטנית; ביקורת בונה; תרגולי יצירה רבים; דיגומי כתיבה; העמקה במוטיבים ספרותיים, קריאה בכתביהם של יוצרים ידועים מהארץ ומהעולם בשילוב עם תרגולי יצירה; דיון ביצירות המשתתפים; התייחסות אישית, יחידנית ורצינית לכל יוצר ויצירתו.

משך הקורס - הקורס כולל 14 מפגשים, שלוש שעות למפגש, המתקיימים אחת לשבוע בשעות הערב.

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
חשיפה - בית הספר לאמנויות התקשורת הטלויזיה והמולטימדיה
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?