חשיפה - בית הספר לאמנויות התקשורת הטלויזיה והמולטימדיה

בימוי קולנועי כיתת אמן

סדנת בימוי קולנועי כיתת אמן של בית הספר חשיפה הינה סדנא ייחודית המעמיקה את יכולת הביטוי האישית של הסטודנט בתחום הקולנועי והטלוויזיוני ומקנה כלים מעשיים הנדרשים לתחום הבימוי וההפקה.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

בימוי קולנועי כיתת אמן - חשיפה:
סדנת בימוי קולנועי כיתת אמן הינה סדנת התמחות במהלכה יתמודדו הסטודנטים עם הצעדים המעשיים הראשונים של דיבור בשפת הקולנוע והבימוי הקולנועי, הכוללים כתיבת תסריט, בניית השוטינג, אינטרפרטציה של התסריט, בימוי והדרכת השחקנים, המיזסצינה, הצילום והעריכה של הסרט.

במסגרת הלימודים בסדנה ירכשו המשתתפים את יסודות הבימוי הקולנועי ויתמקצעו בהם תוך התנסות מעשית בעבודת צוות על סט ובימוי תרגילים בסדר קושי עולה, עד לבימוי והפקת סרט הגמר כפרויקט מסכם.

הסדנה מעמיקה את יכולת הביטוי האישית בתחום הקולנועי והטלוויזיוני ומספקת כלים מעשיים הנדרשים לתחום הבימוי וההפקה. במהלך הלימודים ילמדו הסטודנטים תהליכי הפקה של סרט, על כוחה של המצלמה, כתיבת תסריט של סרט קצר, משחק מול מצלמה - שיטות משחק מגוונות המשמשות שחקני קולנוע, וכדומה.

בימוי קולנועי כיתת אמן - היקף הלימודים -
מסלול לימודים הינו חד־שנתי, במסגרת לימודי ערב. הלימודים יתקיימו פעמיים בשבוע בשעות הערב, במשך שנה אקדמית. את התוכנית ניתן לשלב עם התמחות מקצועית של עריכה קולנועית או עם התמחות מקצועית של לימודי טלוויזיה- אולפן, צילום ועריכה.

בימוי קולנועי כיתת אמן - תוכן הסדנה -
סדנת אמן - בימוי 2+1 (שנתי), יסודות התסריט, סדנה מרוכזת ביסודות הצילום, המבע הקולנועי בראי התקופה (קורס רשות), תולדות הקולנוע, משחק מול מצלמה, נושאים נבחרים במדיום הקולנועי ובמדיום הטלוויזיוני.

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
חשיפה - בית הספר לאמנויות התקשורת הטלויזיה והמולטימדיה
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?