האקדמיה לתכשיטנות וצורפות - חרוז כזה

קורס תכשיטנות וצורפות

חרוז כזה נוסדה בשנת 1994, ומתמחה מאז ביבוא חרוזים מכל העולם ושיווקם ברחבי הארץ. כיום חרוז כזה מציעה גם מגוון סדנאות וקורסים מקצועיים בנושא תכשיטנות, המיועדים לכל הקהלים.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

מכללת חרוז כזה - מבחר קורסים
קורס תכשיטנות למתחילות
קורס תכשיטנות למתקדמות
קורס תכשיטנות ומיומנות עסקית
קורס צורפות
חדש! המגמה ללימודי עסקים בתכשיטנות

קורס תכשיטנות למתחילות - במהלך מסלול זה הסטודנטים רוכשים טכניקות שימושיות, המאפשרות לעסוק בתחום כתחביב או כמקצוע. תוכנית הלימודים כוללת היכרות מעמיקה עם מגוון של טכניקות בסיסיות, וכן ידע שימושי ובכלל זה התנסות ביצירה של תכשיטים שונים. הקורס מקיף שני מפגשים בני שעתיים וחצי כל אחד, ועם סיומו ניתן להמשיך לקורס תכשיטנות מתקדם וכן להצטרף למועדון של חרוז כזה.

קורס תכשיטנות למתקדמות - קורס זה מיועד לבוגרות קורס תכשיטנות למתחילות, והוא מעניק ידע מתקדם בליווי הדרכה צמודה ומקצועית. תוכנית הלימודים כוללת הכשרה נרחבת במגוון טכניקות, והוא מוצע במגוון היקפים של 8 עד 39 מפגשים, לבחירת הסטודנטים. הקורס מקנה תעודת סיום של קורס תכשיטנות למתקדמות של חרוז כזה, ומאפשר להתמחות בצורפות, או ללמוד קורס תכשיטנות ומיומנויות עסקיות.

קורס תכשיטנות ומיומנות עסקית - במהלך קורס זה מוענק כל הידע הדרוש על מנת לנהל עסק בתכשיטנות, ובכלל זה יצירת אביזרים, הקמת עסק, ניהול, ועוד. משך הקורס הוא 39 מפגשים בני שעתיים וחצי כל אחד, ונוסף על כך סמינרים במיומנות עסקית בני 3.5 שעות. הקורס מתקיים בכל ימות השבוע, והוא כולל נושאים מרתקים כמו תכשיטנות בחרוזים, צורפות כסף וציפויי זהב, מיומנות עסקית ועוד. הקורס מוכר לצורך פיקדון חיילים משוחררים, ובנוסף, מחיר מיוחד לחיילות משוחררות.

קורס צורפות - צורפות הוא תחום מרתק, אשר מצריך מיומנויות וידע ספציפי. חרוז כזה פיתחה קורס ייחודי, הכולל היכרות עם מגוון טכניקות, כולל התנסות מעשית. תוכנית הלימודים כוללת 13 מפגשים בני 2.5 שעות כל אחד, ובמהלכה נסקרים נושאים מרתקים דוגמת טכניקות עבודה בשעווה וציפויים, חמר כסף, ייצור תכשיטים מקוריים, ועוד. הקורס אינו מציב תנאי קבלה, ועם סיומו הבוגרות זכאיות לתעודת סיום של קורס צורפות של חרוז כזה.

 

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
האקדמיה לתכשיטנות וצורפות - חרוז כזה
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?