חכימא

פסיכומטרי. לקבל יותר.

קורס הכנה לפסיכומטרי של חכימא מאפשר לימודי הכנה לפסיכומטרי בכל הארץ, בכיתות קטנות עם צוות מורים מעולה ומנוסה.
קורס הכנה לפסיכומטרי של חכימא מתקיימים במקומות הבאים: רחובות, ת"א, ירושלים, פ"ת, רחובות, נתיבות, באר שבע, נתניה, אשדוד, חיפה.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

חכימא פסיכומטרי מציעים לימודים בכיתות קטנות של עד 18 תלמידים, המבטיחים כי כל מורה יוכל לעקוב בצורה צמודה ואישית אחרי קצב ההתקדמות של כל תלמיד ותלמיד. המעקב נעשה הן בעזרת ניתוח המטלות, המבחנים והתרגולים והן בעזרת שיחות אישיות עם התלמיד. בנוסף לכך, חשוב לציין כי כל תלמיד זכאי לקבל תגבורים אישיים בחינם. מחקרים ברחבי העולם מוכיחים כי בכיתות נפרדות הסטודנטים זוכים להישגים גבוהים יותר, מאשר בכיתות מעורבות.

צוות המורים של חכימא פסיכומטרי כולל אנשי מקצוע איכותיים במיוחד, בעלי ניסיון רב בהוראת קורס הכנה לפסיכומטרי. המורים נבחרים בקפידה על סמך נסיונם העשיר, כישורי ההוראה יוצאי הדופן שלהם ואישיותם המרשימה. זאת הסיבה שהם סוחפים את התלמידים וקוצרים הצלחות רבות, מחמאות והמלצות.

ערכת הלימוד פותחה במיוחד על ידי צוות כתיבה מקצועי ומיומן, והיא כוללת מספר חסר תקדים של תרגולים, בחינות ושאלות עדכניות מהבחינות האחרונות והכל תוך השקעת משאבים רבים במחקר. תכנית הקורס כוללת בין היתר תרגול אינטנסיבי של שאלות מסובכות, פתרון מבחנים תחת לחץ זמן, ימי מרתון משובחים, ועוד. בנוסף, חשוב לציין שחכימא מתחייבת להצלחה, ומבטיחה כי תלמיד שאינו מרוצה מהציון שקיבל, יהיה זכאי לקורס נוסף בחינם.

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
חכימא
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?