היחידה ללימודי חוץ והמשך של אוניברסיטת חיפה

קורס מקצועית א'

היחידה ללימודי חוץ והמשך של אוניברסיטת חיפה מציעה מגוון קורסים מרתקים, המקנים כלים מקצועיים ופרקטיים. קורס מקצועית א' נחשב למוערך במיוחד, ומועבר על ידי מרצים בעלי ניסיון רב.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

היחידה ללימודי חוץ והמשך - אוניברסיטת חיפה
היחידה ללימודי חוץ והמשך של אוניברסיטת חיפה הינה בעלת ותק של מעל 45 שנות לימוד, והיא פועלת למען הקהילה. קהלי היעד של היחידה מגוונים, וכוללים רופאים, מהנדסים, יועצים ארגוניים, מיועדים לניהול, אנשי נדל"ן, עובדי רשויות, ועוד.

היחידה ללימודי חוץ והמשך - קורס מקצועית א'
שיטת ההכנה הייחודית של היחידה ללימודי חוץ והמשך זוכה להערכה נרחבת בקרב הסטודנטים, ומבטיה אחוזי הצלחה גבוהים מהרגיל בבחינה של הרשות לניירות ערך.

קורס מקצועית א' - נושאי הלימוד
תוכנית הלימודים של הקורס מקיפה במיוחד, וכוללת את כל הידע הדרוש על מנת להתכונן לבחינה. נושאים דוגמת הכרת המכשירים הפיננסיים השונים, הכרות עם שיטות שונות להערכת חברות, הכרת מכשירי ההשקעה ותמחור אופציות הם רק חלק מנושאי הלימוד של קורס מקצועית א.

סגל ההוראה - קורס מקצועית א'
צוות המרצים כולל אנשי הוראה ומעשה, בעלי שנות ותק רבות בהכנה של סטודנטים למבחני הרשות לניירות הערך. הסטודנטים של תוכנית זו נהנים משיתוף הפעולה הייחודי עם אוניברסיטת חיפה, וזוכים לחלוק את הידע אותו צברה במהלך שנים של הכנה למבחני מועצות ורשויות מתחומי הכלכלה, משפטים, חשבונאות ואקטואריה. שיטות הלימוד הינן מיוחדות, וכוללות מפגשי השלמה פרונטאליים, סיוע בזמינות גבוהה מאוד ותרגול באמצעים מגוונים, על מנת לאפשר לסטודנטים להשלים את החומר.

קורס מקצועית א' - חומרי עזר
לרשות הסטודנטים של היחידה ללימודי חוץ והמשך עומדים חוזרי עזר רבים, הכוללים הדרכה אישית, הרשאה לשימוש באמצעי הלימוד האינטרנטיים, חוברת מצגות הלימוד, הדרכה אישית, ועוד.

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
היחידה ללימודי חוץ והמשך של אוניברסיטת חיפה
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?