חיפהטק

מרכז ההכשרה למקצועות הטכנולוגיה וההיטק

חיפהטק הינו מרכז הדרכה קהילתי, ייחודי, המשלב לימודי טכנולוגיה ברמה גבוהה ומעורבות קהילתית בעיר חיפה. המרכז הינו תוצר של שיתוף פעולה בין המק"מ (המרכז לקידום המחשוב והטכנולוגיה בחינוך) לבין מדיאטק הייטק שותפת ההדרכה הרשמית של חברת מיקרוסופט בצפון. הלימודים בחיפטק מעניקים תעודה מקצועית מקורית של מיקרוסופט.
הלימודים מתקיימים בעיר חיפה!

 

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

הקורסים הנלמדים בחיפהטק
קורס אינטרנט ואופיס 2007/2010
קורס אקסל למתקדמים - Excel Advanced
קורס תחזוקת מחשבים אישיים ורשתות תקשורת MCITP
קורס מעצבי מולטימדיה ותקשורת חזותית CS4
קורס SAP ERP הדרכה, הטמעה ומבוא ליישום (MM, FI, HR)

הקורסים בחיפהטק הינם תולדה של שיתוף פעולה בין מדיאטק הייטק בצפון ובין המרכז לקידום המחשוב והטכנולוגיה בחינוך של עיריית חיפה המוכר על ידי משרד החינוך. כל תכני הלימוד בקורס, כמו גם צוות ההדרכה ועזרי הלימוד, מאושרים על ידי מייקרוסופט העולמית ומבטיחים לימודים ברמה גבוהה והשתלבות מהירה בשוק העבודה בארץ. כמו כן הלימודים בחיפהטק מקנים זכות לגמול השתלמויות.

חיפהטק מאמינה בשוויון הזדמנויות ומעודדת למצוינות אישית ומיצוי הפוטנציאל האישי של כל אחד בקהילה, כבסיס לשינוי וקידום אישי וקהילתי. לשם כך חיפהטק שמה דגש על איכותם הגבוהה של המרצים בקורסים, על מעבדות מחשבים וכיתות לימוד מאובזרות, על תכני לימוד רשמיים ומעודכנים, על סביבת עבודה חמה ותומכת וכמובן על מחירים מסובסדים המאפשרים לכל אחד מאיתנו חשיפה והשתלבות בעולם ההיטק. בסיום הלימודים תוענק לבוגרים תעודה מקצועית מקורית מטעם microsoft העולמית, המוכרת על-ידי עסקים וחברות הטכנולוגיה בישראל.

מכללת חיפהטק ממוקמת במושבה הגרמנית בחיפה

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
חיפהטק
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?