זמן אמיתי בי"ס לברמנים

קורס ברמנים

קורס ברמנים של זמן אמיתי הינו קורס מקצועי שנכשיר את בוגריו לעבודת שטח בבר אמיתי. הקורס כולל הן לימוד תיאורטי אודות סוגי האלכוהול השונים והשפעותיהם והן לימוד מעשי הכולל תרגול נרחב במזיגה והכנת משקאות. הקורס מוכר לחיילים משוחררים על חשבון הפיקדון הצבאי.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

קורס ברמנים של זמן אמיתי הינו קורס חוויתי ומקצועי המכשיר את בוגריו כברמנים מיומנים בעלי סיכויי השתלבות מצוינים בברים ופאבים מובילים. בבית הספר "זמן אמיתי" מאמינים כי רק על ידי תרגול שיטות עבודה בזמן אמת ניתן להכשיר ברמנים מקצועיים ולכן מקנה כבר במהלך הקורס את מיומנויות המזיגה, הערבוב , הכנת הקוקטיילים ודרכי ההגשה של משקאות האלכוהול השונים.

קורס ברמנים של זמן אמיתי אינו מתפשר על מקצועיות ולכן בנוסף לפן המעשי של הכנת המשקאות האלכוהוליים כולל גם פן עיוני המקנה ידע אודות דרכי הייצור של סוגי המשקאות השונים, ארצות מוצאם, ההיסטוריה שלהם, השפעתם ועוד. בנוסף, מקנים בקורס הברמנים של זמן אמיתי מיומנויות תקשורת בין אישית הכוללות סדנאות שירות ומכירה, אפיוני לקוח ועבודת צוות . שילוב שלושת האלמנטים הללו מבטיח כי בוגרי הקורס יהיו ברמנים מקצועיים בעלי שליטה מלאה בתחום ויוכלו להרוויח כסף רב.


קורס ברמנים של זמן אמיתי מעביר את שיעוריו בברים בלבד, תוך כדי השמעת מוסיקה וטעימת מעל 130 סוגי משקה, עובדה המדמה את "העולם האמיתי" ומכינה את בוגרי הקורס לעבודת השטח על הצד הטוב ביותר. צוות המדריכים בקורס מורכב מברמנים בעלי ניסיון ומוניטין של שנים הפעילים בחיי הלילה של ימינו ובקיאים בכל העדכונים והשינויים בתחום האלכוהול והשירות.

בוגרי קורס ברמנים של זמן אמיתי מקבלים תעודת הסמכה בינלאומית המוכרת על ידי אגוד הברמנים העולמי. מחלקת ההשמה של בית הספר זמןן אמיתי מבטיחה הפנייה לראיונות עבודה בברים נחשבים ומובילים בארץ ובחו"ל והשתלבות מהירה בשוק העבודה!!

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
זמן אמיתי בי"ס לברמנים
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?