זיו כספי פסיכומטרי

תפתיע את עצמך!

זיו כספי פסיכומטרי הינו בית ספר מוביל בהכנה לבחינה הפסיכומטרית המציע קורס הכנה מקיף המסייע לכל תלמיד להתמודד בהצלחה עם הבחינה, לנצל את מלוא הפוטנציאל הטמון בו ולהגיע להישגים הגבוהים ביותר, וכל זאת באווירה משפחתית המעניקה לכל תלמיד תחושה של בית חם. לזיו כספי פסיכומטרי סניפים בכפר סבא, הרצליה ונתניה. זיו כספי פסיכומטרי- תפתיע את עצמך!

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

קורס הכנה לפסיכומטרי - זיו כספי
זיו כספי בית הספר לבגרות ופסיכומטרי פיתח קורס הכנה לפסיכומטרי ייחודי ומקיף, המתבסס על מספר עקרונות. הראשון הוא הקניית יסודות איתנים בכל אחד מפרקי הבחינה, והעקרונות הנוספים הם תהליך למידה יסודי, מקיף ומדורג, מעקב מתמיד אחר התקדמות הסטודנטים, והכנה מנטאלית אמיתית כחלק אינטגראלי מהקורס.

זיו כספי בית הספר לבגרות ופסיכומטרי - מבנה הקורס
תוכנית הלימודים של הקורס כוללת 34 מפגשים לימודיים, כאשר מתוכן 21 שיעורים הם בני 6 שעות כל אחד ומורכבים משיעור עזר בן שעה, ועוד 5 שעות לימוד בתחומי הבחינה. שני מפגשים נוספים כוללים בחנים המכילים שאלות בחינה אמיתיות בנושאים שנלמדו עד לאותו מפגש, ולהם נוספים 5 מפגשים מרתון, ועוד מפגשי בחינות סימולציה.

צוות ההוראה - קורס הכנה לפסיכומטרי
המדריכים בזיו כספי הינם בעלי ניסיון עשיר במיוחד, של מעל 10 שנים בהדרכת קורסי פסיכומטרי. על פי התפישה של בית הספר, רר מורים בעלי ניסיון נרחב בחשיבה פסיכומטרית ובהוראת פסיכומטרי יכולים לסייע לתלמידים למצות את יכולותיהם, ולהגיע להישגים גבוהים הרבה יותר בהבנת החשיבה הפסיכומטרית. המורים מאתרים את העוצמות והחוזקות של הסטודנטים, מתירים מחסומים בהבנת החומר, ומעניקים את הכלים הנחוצים לשם הצלחה בבחינה הפסיכומטרית מתוך הבנה ולא מתוך שינון.

זיו כספי - חומר הלימוד
דגש רב ניתן על חומר לימוד איכותי, ומשום כך כל מכון מכין בעצמו את תכנית הלימוד ללא גישה ישירה למאגר שאלות הפסיכומטרי של המרכז הארצי. זיו כספי משקיע משאבים רבים בהכנת ערכות לימוד, תוך התחייבות לכך שיהיו הטובות והמקיפות בסוגן.

ערכת הכנה לפסיכומטרי - זיו כספי בית הספר לבגרות ופסיכומטרי
הערכה כוללת 16 ספרי לימוד, ובהם ספר לימוד אנגלית, 10 ספרי תרגול בכל התחומים הפסיכומטריים, ספר אוצר מילים, 2 ספרי חזרות, וספר מבואות אלגברה.

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
זיו כספי פסיכומטרי
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?