זיו כספי בגרות

קורס בגרות במתמטיקה

זיו כספי מציג קורסי הכנה לבחינת הבגרות במתמטיקה ברמה של 3,4,5 יחידות לימוד. קורסי ההכנה לבגרות במתמטיקה של זיו כספי כוללים הרצאות פרונטאליות, תרגול מעשי ושיעורי תגבור המבטיחים כי כל בוגרי הקורס יגיעו ביכולתם המקסימאלית לבחינה.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

בחינת הבגרות במתמטיקה נחשבת כאימתם של מרבית הניגשים לבחינות הבגרות. קורס ההכנה לבגרות במתמטיקה של "זיו כספי" שם דגש על כך שהתלמידים ייגשו לבחינה כאשר הם שולטים בחומר הלימוד, עובדה המפחיתה את מידת הלחץ והחרדה של הנבחן ומשפרת את סיכויי ההצלחה שלו בבחינה. חומר הלימוד בקורס מועבר על ידי טובי המדריכים למתמטיקה , תוך מתן יחס אישי וחם לכל תלמיד בנפרד. בנוסף, הקורס בנוי באופן הדרגתי מן הקל אל הקשה,תוך שימוש בחומר לימוד עדכני ביותר,  עובדה המבטיחה שליטה מוחלטת בחומר הנלמד על ידי כל חברי הקורס.

קורס ההכנה לבגרות במתמטיקה של זיו כספי מתחיל בבדיקת רמתו של התלמיד במתמטיקה ושאיפותיו האקדמיות וזאת על מנת להחליט לאיזו רמת לימוד הוא מתאים. הלימודים בקורס נמשכים כ4 חודשים (12-15 שעות שבועיות, כתלות ברמת הלימוד) וכוללים הרצאות פרונטאליות, שיעורי בית, תרגול מעשי בכיתה ושיעורי עזר. בנוסף, כולל הקורס מרתון בחינות הנמשך כשלושה שבועות במהלכו פותרים בחינות בגרות משנים עברו.

קורס ההכנה לבחינת הבגרות במתמטיקה של "זיו כספי" שם דגש על תרגול החומר כתנאי להצלחה בבחינה. לפיכך, הקורס כולל שעות תגבור רבות מעבר לשעות הלימודים הן באופן קבוצתי והן באופן אישי "אחד על אחד" עם המדריך.

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
זיו כספי בגרות
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?