זיו כספי בגרות

קורס בגרות בתנ"ך

זיו כספי מציג קורסי הכנה לבחינת הבגרות בתנ"ך ברמה של 2 יחידות לימוד, המהווה בחינת חובה על מנת לקבל תעודת בגרות וכן השלמה של 3 יחידות לימוד המשלימות ל5 יחידות לימוד בתנ"ך (מוגבר). קורסי ההכנה לבגרות בתנ"ך של זיו כספי כוללים הרצאות פרונטאליות, שיעורי תגבור וחומר עזר רב המבטיחים כי בוגרי הקורס יגיעו ביכולתם המקסימאלית לבחינה.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

קורס הכנה לבגרות בתנ"ך של "זיו כספי" שם דגש על הכנה מקסימאלית לבחינת הבגרות בתנ"ך הן מבחינת הבנת השפה המקראית והן בפיתוח דיונים בסוגיות השונות העולות מן הטקסט.   הקורס מועבר על ידי טובי המורים לתנ"ך בארץ המלווים את התלמידים במסירות וסבלנות, תוך מתן יחס אישי לכל תלמיד ותלמיד. קורס ההכנה לבגרות בתנ"ך של "זיו כספי" שם דגש על כך שהתלמידים ייגשו לבחינה כאשר הם אוחזים בכלים ומיומנויות לקריאת טקסט מקראי והבנתו וכן בקיאים בסתירות הקיימות בטקסט ומסוגלים לדון בהם, עובדה המפחיתה את מידת הלחץ והחרדה של הנבחן ומשפרת את סיכויי ההצלחה שלו בבחינה.

קורס ההכנה לבגרות בתנ"ך של זיו כספי נפרשים על פני 5 שעות שבועיות במפגש חד שבועי, במשך 4 חודשים. קורסי ההשלמה ל5 יחידות לימוד כוללים מפגש שבועי נוסף הנמשך 6 שעות.  מפגשי הלימוד בקורס כוללים הרצאות פרונטאליות, שיעורי בית, דיונים בכיתה ושיעורי עזר. בנוסף, כולל הקורס שלושה שבועות של מרתון בחינות במהלכו פותרים בחינות בגרות משנים עברו, תוך מתן דגש על ניסוח ראוי ונהיר של תשובות.

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
זיו כספי בגרות
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?