זיו כספי בגרות

קורס בגרות בפיזיקה

זיו כספי מציג קורס הכנה לבחינת הבגרות בפיזיקה ברמה של 5 יחידת לימוד, המהווה בחינה במקצוע מורחב הנדרשת על מנת לקבל תעודת בגרות. קורסי ההכנה לבגרות בפיזיקה של זיו כספי כוללים הרצאות פרונטאליות, תרגול מעשי, שיעורי תגבור וחומר עזר רב המבטיחים כי בוגרי הקורס יגיעו ביכולתם המקסימאלית לבחינה.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

קורס הכנה לבגרות בפיזיקה של "זיו כספי" שם דגש על הכנה מקסימאלית לבחינת הבגרות בפיזיקה על ידי פיתוח חשיבה מופשטת ההכרחית למקצוע הפיזיקה . הלימודים בקורס כוללים תכנים כגון חשמל ומגנטיות, מכניקה, קרינה וחומר, ניתוח ממצאי ניתוחים ועוד.

הקורס מועבר על ידי טובי המורים לפיזיקה בארץ המלווים את התלמידים במסירות וסבלנות, תוך מתן יחס אישי לכל תלמיד ותלמיד. קורס ההכנה לבגרות בפיזיקה של "זיו כספי" שם דגש על כך שהתלמידים ייגשו לבחינה כאשר הם שולטים בחומר הנלמד על בוריו ובעלי הבנה תיאורטית מעמיקה , עובדה המפחיתה את מידת הלחץ והחרדה של הנבחן ומשפרת את סיכויי ההצלחה שלו בבחינה. בנוסף, קורס ההכנה לבגרות בפיזיקה מספק חומרי לימוד וחומרי עזר כתובים, הייחודים ל"זיו כספי".

הלימודים בקורס הינם במתכונת תלת שבועית בה כל מפגש נמשך בין 4-5 שעות לימוד. מפגשי הלימוד בקורס כוללים הרצאות פרונטאליות, שיעורי בית, תרגולים ושיעורי עזר אישיים. בנוסף, כולל הקורס מפגשי מרתון בחינות במהלכו פותרים בחינות בגרות משנים עברו.

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
זיו כספי בגרות
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?