זיו כספי בגרות

קורס בגרות בספרות

זיו כספי מציג קורסי הכנה לבחינת הבגרות ספרות ברמה של 2 יחידות לימוד, המהווה בחינת חובה על מנת לקבל תעודת בגרות וכן השלמה של 3 יחידות לימוד לרמה של 5 יחידות לימוד בספרות (מקצוע מורחב). קורסי ההכנה לבגרות בספרות של זיו כספי כוללים הרצאות פרונטאליות, שיעורי תגבור וחומר עזר רב המבטיחים כי בוגרי הקורס יגיעו ביכולתם המקסימאלית לבחינה.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

קורס הכנה לבגרות בספרות של "זיו כספי" שם דגש על הכנה מקסימאלית לבחינת הבגרות בספרות ועל העשרה ספרותית נרחבת.  הקורס מועבר על ידי טובי המורים לספרות בארץ המלווים את התלמידים במסירות וסבלנות, תוך מתן יחס אישי לכל תלמיד ותלמיד. קורס ההכנה לבגרות בספרות של "זיו כספי" שם דגש על כך שהתלמידים ייגשו לבחינה כאשר הם שולטים בז'אנרים השונים שבספרות ובקיאים בדרך מתן התשובות בבחינה, עובדה המפחיתה את מידת הלחץ והחרדה של הנבחן ומשפרת את סיכויי ההצלחה שלו בבחינה.

קורס ההכנה לבגרות בספרות של זיו כספי כולל לימוד של 5 נושאים מרכזיים : שירה, סיפור קצר, רומן ונובלה, דרמה וניתוח קטע unseen. הלימודים בקורס נפרשים על פני 6 שעות שבועיות במשך 4 חודשים וכוללים הרצאות פרונטאליות, שיעורי בית, דיונים בכיתה ושיעורי עזר. בנוסף, כולל הקורס מרתון בחינות במהלכו פותרים בחינות בגרות משנים עברו.

קורס ההכנה לבחינת הבגרות בספרות של "זיו כספי" שם דגש על תרגול החומר כתנאי להצלחה בבחינה. לפיכך, הקורס מאפשר שעות תגבור פרטניות עם המדריך מעבר לשעות הלימודים.

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
זיו כספי בגרות
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?