זיו כספי בגרות

קורס בגרות בהבעה

 זיו כספי מציג קורסי הכנה לבחינת הבגרות בהבעה עברית ברמה של 2 יחידות לימוד, המהווה בחינת חובה על מנת לקבל תעודת בגרות לתלמידי אקסטרני. קורסי ההכנה לבגרות בהבעה של זיו כספי כוללים הרצאות פרונטאליות, שיעורי תגבור וחומר עזר רב המבטיחים כי בוגרי הקורס יגיעו ביכולתם המקסימאלית לבחינה.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

קורס הכנה לבגרות בהבעה עברית של "זיו כספי" שם דגש על הכנה מקסימאלית לבחינת הבגרות בהבעה על כל חלקיה: אוצר מילים, דיוקי הגייה, מערכת הצורות, תחביר ושחבור, לשון מקורות, הבנה והבעה.   הקורס מועבר על ידי טובי המורים ללשון בארץ המלווים את התלמידים במסירות וסבלנות, תוך מתן יחס אישי לכל תלמיד ותלמיד. קורס ההכנה לבגרות בהבעה עברית של "זיו כספי" שם דגש על כך שהתלמידים ייגשו לבחינה כאשר הם בקיאים הן בחוקי התחביר והדקדוק העברי והן מיומנים בהבעה בכתב , עובדה המפחיתה את מידת הלחץ והחרדה של הנבחן ומשפרת את סיכויי ההצלחה שלהם בבחינה. הקורס שם דגש על תרגול אינטנסיבי כתנאי מוכח להצלחה! בנוסף, קורס ההכנה לבגרות בהבעה עברית מספק חומרי לימוד וחומרי עזר כתובים, הייחודים ל"זיו כספי".

קורס ההכנה לבגרות בהבעה עברית של זיו כספי נפרשים על פני 6 שעות שבועיות במפגשים דו שבועיים, במשך 4 חודשים.  מפגשי הלימוד בקורס כוללים הרצאות פרונטאליות, שיעורי בית ושיעורי עזר אישיים. בנוסף, כולל הקורס מפגשי מרתון בחינות במהלכו פותרים בחינות בגרות משנים עברו, תוך מתן דגש על הבעה נכונה וברמה גבוהה.

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
זיו כספי בגרות
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?