זיו כספי בגרות

קורס בגרות בגיאוגרפיה

זיו כספי מציג קורס הכנה לבחינת הבגרות בגיאוגרפיה ברמה של 5 יחידת לימוד, המהווה בחינה במקצוע מורחב הנדרשת על מנת לקבל תעודת בגרות. קורסי ההכנה לבגרות בגיאוגרפיה של זיו כספי כוללים הרצאות פרונטאליות, שיעורי תגבור וחומר עזר רב המבטיחים כי בוגרי הקורס יגיעו ביכולתם המקסימאלית לבחינה.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

קורס הכנה לבגרות בגיאוגרפיה של "זיו כספי" שם דגש על הכנה מקסימאלית לבחינת הבגרות בגיאוגרפיה על ידי לימוד תופעות פיזיות ואנושיות בשלושה תחומים מרכזיים:ארץ ישראל והמזרח התיכון, חבלי ארץ נוספים, unseen. הלימודים בקורס כוללים תכנים כגון תהליך הגלובליזציה, איכות הסביבה, היווצרות היבשות והרי הגעש, תופעות קרקעיות, קריאת מפות, איסוף נתונים ועוד.

הקורס מועבר על ידי טובי המורים לגיאוגרפיה בארץ המלווים את התלמידים במסירות וסבלנות, תוך מתן יחס אישי לכל תלמיד ותלמיד. קורס ההכנה לבגרות בגיאוגרפיה של "זיו כספי" שם דגש על כך שהתלמידים ייגשו לבחינה כאשר הם שולטים בחומר הנלמד על בוריו ובעלי מיומנות ניסוח תשובה ענייני וברור , עובדה המפחיתה את מידת הלחץ והחרדה של הנבחן ומשפרת את סיכויי ההצלחה שלהם בבחינה. בנוסף, קורס ההכנה לבגרות בגיאוגרפיה מספק חומרי לימוד וחומרי עזר כתובים, הייחודים ל"זיו כספי".

הלימודים בקורס הינם במתכונת תלת שבועית בה כל מפגש נמשך כ3 שעות לימוד. מפגשי הלימוד בקורס כוללים הרצאות פרונטאליות, שיעורי בית, דיונים אודות תופעות גיאוגרפיות אקטואליות ושיעורי עזר אישיים. בנוסף, כולל הקורס מפגשי מרתון בחינות במהלכו פותרים בחינות בגרות משנים עברו, תוך מתן דגש על ניסוח תשובה נכון, ענייני ורהוט.

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
זיו כספי בגרות
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?