זיו כספי בגרות

קורס בגרות במדעי החברה

זיו כספי מציג קורסי הכנה לבחינת הבגרות במדעי החברה ברמה של 5 יחידת לימוד, המהווה בחינה במקצוע מורחב הנדרשת על מנת לקבל תעודת בגרות. קורסי ההכנה לבגרות במדעי החברה של זיו כספי כוללים הרצאות פרונטאליות, שיעורי תגבור וחומר עזר רב המבטיחים כי בוגרי הקורס יגיעו ביכולתם המקסימאלית לבחינה.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

קורס הכנה לבגרות במדעי החברה של "זיו כספי" שם דגש על הכנה מקסימאלית לבחינת הבגרות במדעי החברה על ידי לימוד סוציולוגיה, מדעי המדינה ומתודולוגיה. לתלמידים אשר נבחנו בבגרות במדעי החברה ומעוניינים לשפר את ציונם ניתן להבחן בנוסף בכלכלה או פסיכולוגיה. הלימודים בקורס כוללים תכנים כגון ניתוח משטרים וצורות שלטון, ניתוח מוקדי כוח שלטוניים, תרבויות ופערים בין תרבויות, עקרונות המחקר ועוד.

הקורס מועבר על ידי טובי המורים בתחומי מדעי החברה בארץ המלווים את התלמידים במסירות וסבלנות, תוך מתן יחס אישי לכל תלמיד ותלמיד. קורס ההכנה לבגרות במדעי החברה של "זיו כספי" שם דגש על כך שהתלמידים ייגשו לבחינה כאשר הם שולטים בחומר הנלמד על בוריו ובעלי מיומנות ניסוח תשובה ענייני וברור , עובדה המפחיתה את מידת הלחץ והחרדה של הנבחן ומשפרת את סיכויי ההצלחה שלהם בבחינה. בנוסף, קורס ההכנה לבגרות במדעי החברה מספק חומרי לימוד וחומרי עזר כתובים, הייחודים ל"זיו כספי".

הלימודים בקורס הינם במתכונת דו שבועית בה כל מפגש נע בין 4-5 שעות לימוד. מפגשי הלימוד בקורס כוללים הרצאות פרונטאליות, שיעורי בית ושיעורי עזר אישיים. בנוסף, כולל הקורס מפגשי מרתון בחינות במהלכו פותרים בחינות בגרות משנים עברו, תוך מתן דגש על ניסוח תשובה נכון, ענייני ורהוט.

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
זיו כספי בגרות
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?