המרכז האקדמי ויצו חיפה

תואר ראשון בעיצוב גרפי-תקשורת חזותית

המרכז האקדמי לעיצוב ולחינוך ויצו-חיפה ע"ש נרי בלומפילד מציע לימודי תואר ראשון B.Ed.Des בעיצוב גרפי-תקשורת חזותית מרתקים ומעשירים, אשר פותחים מגוון רחב של אפשרויות תעסוקה מאתגרות.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

תואר ראשון B.Ed.Des בעיצוב גרפי-תקשורת חזותית - המרכז האקדמי לעיצוב ולחינוך ויצו-חיפה
עיצוב גרפי מהווה כלי מרכזי לתקשורת חזותית, ומקיים איזון הן מבחינה טכנית והן מבחינת תפישה חזותית עם הסובבים אותו. מהפכת המידע והתקשורת הנוכחית איננה טכנולוגית בלבד אלא גם של דפוסי חשיבה, עשיית ותפישה, המצריכה הגדרה מחודשת של עולם העיצוב.

תכני הלימוד - תואר ראשון בעיצוב גרפי-תקשורת חזותית
המרכז האקדמי לעיצוב ולחינוך ויצו חיפה פיתח תוכנית לימודים מרתקת, המשלבת מקצועות מסורתיים יחד עם מקצועות מדיה חדשים. קורס עיצוב אתרים, תולדות העיצוב, תפיסה אינטראקטיבית, כתב וטיפוגרפיה, אנימציה תלת ממדית, איור, תפיסה וירטואלית, פוטוגרפיקה, אנימציה קלאסית, וידאו, תקשורת המונים, צילום, תפיסה חזותית, תסריט ובימוי, ציור ורישום, שפה קולנועית, תולדות האמנות וסוגיות במדעי החברה והרוח הם רק חלק מהתכנים המרתקים אליהם נחשפים הסטודנטים של לימודי תואר ראשון בעיצוב גרפי.

תואר ראשון בעיצוב גרפי-תקשורת חזותית - מעורבות חברתית
כחלק מהחזון החברתי של המרכז האקדמי לעיצוב ולחינוך ויצו חיפה, הסטודנטים משתתפים בפרויקטים לאומיים, וזאת לצד פעילות בקרב הקהילה האזורית.

תואר ראשון בעיצוב גרפי-תקשורת חזותית - משך הלימודים
תוכנית הלימודים מקיפה ארבע שנים.

תעודת סיום - תואר ראשון בעיצוב גרפי-תקשורת חזותית
לאחר סיום הלימודים ועמידה בהצלחה בכל הדרישות, הבוגרים זכאים לתעודת תואר ראשון B.Ed.Des בעיצוב גרפי.

תואר ראשון בעיצוב גרפי-תקשורת חזותית - תנאי קבלה
דרישות הסף של המסלול כוללות תעודת בגרות בממוצע 87 לפחות, כאשר מועמדים אשר אינם עומדים בתנאי זה נדרשים לציון משולב של 525 לפחות. בנוסף, יש לעבור מבחני מיון והתאמה, ראיון אישי, ולהציג תיק עבודות אישיות.

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
המרכז האקדמי ויצו חיפה
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?