המרכז האקדמי ויצו חיפה

תואר ראשון בניהול עסקי

המרכז האקדמי לעיצוב ולחינוך ויצו-חיפה ע"ש נרי בלומפילד מציע לימודי תואר ראשון Ed.B בניהול עסקי מרתקים ומעשירים, אשר פותחים מגוון רחב של אפשרויות תעסוקה מאתגרות.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

תואר ראשון Ed.B בניהול עסקי - המרכז האקדמי לעיצוב ולחינוך ויצו-חיפה
עולם הניהול דינאמי יותר מאי פעם, ויש צורך בכלים מקצועיים עדכניים על מנת להנהיג את הארגון בהצלחה. ניהול כולל את אוסף הפעולות הדרושות על מנת להכווין את העסק, תוך שימוש במשאבים השונים העומדים לרשותו, אל עבר המטרות הרצויות. במהלך הלימודים הסטודנטים רוכשים מיומנויות מתקדמות, המאפשרות להשתלב בתפקידי ניהול במגזר הציבורי והפרטי, וכן בתחומי הדרכה, בנקים, ועוד.

תכני הלימוד - תואר ראשון בניהול עסקי
המרכז האקדמי לעיצוב ולחינוך ויצו חיפה פיתח תוכנית לימודים מרתקת, המשלבת מקצועות מסורתיים יחד עם מקצועות מדיה חדשים. קורס יזמות עסקית, מבוא לפסיכולוגיה, שיטות מחקר, שיווק, ניהול אסטרטגי, ניהול משאבי אנוש, שוק ההון, מערכות מידע, תקשורת בינאישית וארגונית, הערכה ומדידת הישגים, התנהגות ארגונית ואנגלית עסקית הם רק חלק מהתכנים המרתקים אליהם נחשפים הסטודנטים של לימודי תואר ראשון בניהול עסקי.

תואר ראשון בניהול עסקי - משך הלימודים
תוכנית הלימודים מקיפה ארבע שנים.

תעודת סיום - תואר ראשון בניהול עסקי
לאחר סיום הלימודים ועמידה בהצלחה בכל הדרישות, הבוגרים זכאים לתעודת תואר ראשון Ed.B בניהול עסקי.

תואר ראשון בניהול עסקי - תנאי קבלה
דרישות הסף של המסלול כוללות תעודת בגרות, וכן ציון של 75 לפחות בבחינת 4 יחידות בעברית. בנוסף, יש לעבור ראיון אישי וועדת קבלה.

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
המרכז האקדמי ויצו חיפה
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?