המרכז האקדמי ויצו חיפה

תואר ראשון בצילום

המרכז האקדמי לעיצוב ולחינוך ויצו-חיפה ע"ש נרי בלומפילד מציע לימודי תואר ראשון בצילום B.Ed.Des מרתקים ומעשירים, אשר פותחים מגוון רחב של אפשרויות תעסוקה מאתגרות

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

תואר ראשון B.Ed.Des בצילום - המרכז האקדמי לעיצוב ולחינוך ויצו-חיפה
צילום הוא לא רק אמצעי טכנולוגי, אלא גם כלי לביטוי עצמי בעידן טכנולוגי מובהק. על מנת לשלוט באמצעי ביטוי זה, יש לרכוש מיומנויות רבות, ובכלל זה באתיקה, כרונולוגיה אמנותית, חברה, היסטוריה, טכנולוגיות עכשוויות, פילוסופיה, ועוד. דגש מיוחד ניתן במהלך הלימודים על שימוש בחזית הציוד הטכנולוגי, ובפרט טכנולוגיות המחשב והצילום הדיגיטאלי.

תכני הלימוד - תואר ראשון בצילום
המרכז האקדמי לעיצוב ולחינוך ויצו חיפה פיתח תוכנית לימודים מרתקת, המשלבת מקצועות מסורתיים יחד עם מקצועות מדיה חדשים. קורס צילום דיגיטלי מורחב, צילום דוקומנטרי, פילוסופיה של האמנות, ביטוי אישי בצילום, תולדות הצילום, מחשבים, הדמיה ממוחשבת ואנימציה ממוחשבת, פרסומת, תולדות האמנות, אופנה, תולדות הקולנוע, צילום סטודיו, חשיבה חזותית, וידאו, ביקורת האמנות, עיבוד צילום ממוחשב, שימוש במדפסות דיגיטאליות מתקדמות, טכנולוגיה של הצילום, צילום צבע ומעבדה, צילום אופנה, בימוי ועריכת וידאו, צילום מגזיני ועיתונאי, חינוך לאמנות, אתיקה ואסתטיקה הם רק חלק מהתכנים המרתקים אליהם נחשפים הסטודנטים של לימודי תואר ראשון בצילום.

תואר ראשון בצילום - יתרונות לסטודנטים
הסטודנטים של לימודי תואר ראשון בצילום במרכז האקדמי לעיצוב ולחינוך ויצו חיפה יכולים להציג את עבודותיהם במכללה, וזאת נוסף לסדרת הרצאות של אמנים אורחים. דבר זה מסייע להרחיב את תפישת העולם, ולהתעדכן בעשייה העכשווית.

תואר ראשון בצילום - משך הלימודים
תוכנית הלימודים מקיפה ארבע שנים.

תעודת סיום - תואר ראשון בצילום
לאחר סיום הלימודים ועמידה בהצלחה בכל הדרישות, הבוגרים זכאים לתעודת תואר ראשון B.Ed.Des בצילום.

תואר ראשון בצילום - תנאי קבלה
דרישות הסף של המסלול כוללות תעודת בגרות בממוצע 87 לפחות, כאשר מועמדים אשר אינם עומדים בתנאי זה נדרשים לציון משולב של 525 לפחות. בנוסף, יש לעבור מבחני מיון והתאמה, ראיון אישי, ולהציג תיק עבודות אישיות.

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
המרכז האקדמי ויצו חיפה
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?