המרכז האקדמי ויצו חיפה

תואר ראשון בארכיטקטורה

המרכז האקדמי לעיצוב ולחינוך ויצו-חיפה ע"ש נרי בלומפילד מציע לימודי תואר ראשוןB.Arch.Ed בארכיטקטורה מרתקים ומעשירים, אשר פותחים מגוון רחב של אפשרויות תעסוקה מאתגרות.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

תואר ראשון B.Arch.Ed בארכיטקטורה - המרכז האקדמי לעיצוב ולחינוך ויצו-חיפה
ארכיטקטורה עוסקת בעיצוב החלל, ונוסף על כך מהווה אמצעי להעברת מסרים ורעיונות. על ארכיטקט בתקופה המודרנית להיות בעל אופקים תרבותיים רחבים, ובכלל זה פרספקטיבה תרבותית רחבה הכוללת מחויבות חברתית. בעידן בו הסביבה משתנה בצורה תדירה, על הארכיטקט להתחשב באורח החיים של תושבי הארץ לצד אילוצי העתיד, בדרך אל בניית חברה ומקום איכותיים.

מטרת הלימודים - תואר ראשון בארכיטקטורה
המרכז האקדמי לעיצוב ולחינוך ויצו חיפה פיתח תוכנית לימודים מרתקת, אשר מטפחת את הגישה הכוללנית לתכנון באמצעות הדגשת האיזון בין נושאים טכנולוגיים, נושאים בעלי אוריינטציה תכנונית-עיצובית, ונושאי רקע, תיאוריה וחינוך. המפגש בין תכנון ארכיטקטוני, עיצוב פנים, עיצוב עירוני, עיצוב תעשייתי ועיצוב מוצר זוכה להתייחסות מיוחדת.

תואר ראשון בארכיטקטורה - יתרונות לסטודנטים
הבוגרים של לימודי תואר ראשון בארכיטקטורה במרכז האקדמי לעיצוב ולחינוך ויצו חיפה רוכשים מודעות ואחריות לתנאים המיוחדים של החברה והתרבות הישראלית, תוך עדכון מתמיד בהתאם להתפתחויות האחרונות.

תואר ראשון בארכיטקטורה - תוכנית הלימודים
המרכז האקדמי לעיצוב ולחינוך ויצו חיפה פיתח תוכנית לימודים מרתקת, המעניקה ידע מגוון ורב תחומי. מקצועות רקע ותיאוריה כוללים תחומים דוגמת תולדות הארכיטקטורה, שימור ותיעוד ועיצוב עירוני. לצדם נלמדים מקצועות התכנון והעיצוב באמצעות פרויקטים של תכנון ועיצוב, תוך שילוב בין עבודה פרטנית לסטודיו קבוצתי. המקצועות הטכנולוגיים עוסקים ההיבטים הטכנולוגיים של התכנון ומורכבותם, תוך רכישת ידע ופיתוח מיומנויות ושילובן כחלק אינטגראלי של התכנון והעיצוב.

תעודת סיום - תואר ראשון בארכיטקטורה
לאחר סיום הלימודים ועמידה בהצלחה בכל הדרישות, הבוגרים זכאים לתעודת תואר ראשון B.Arch.Ed בארכיטקטורה.

תואר ראשון בארכיטקטורה - תנאי קבלה
דרישות הסף של המסלול כוללות תעודת בגרות, וכן ציון פסיכומטרי של 525 לפחות. בנוסף, יש לעבור מבחני מיון והתאמה, ראיון אישי, ולהציג תיק עבודות אישיות.

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
המרכז האקדמי ויצו חיפה
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?