המרכז האקדמי ויצו בחיפה

תואר ראשון בעיצוב, קולנוע, ארכיטקטורה וצילום

המרכז האקדמי לעיצוב ולחינוך ויצו-חיפה ע"ש נרי בלומפילד מציע מגוון לימודי תואר ראשון ותעודה בנושא עיצוב, בקשת רחבה של מגמות מרתקות וחדשניות.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים
לימודי תואר ראשון - המרכז האקדמי לעיצוב ולחינוך ויצו חיפה
תואר ראשון B.Ed.Des בעיצוב גרפי-תקשורת חזותית - פטור מפסיכומטרי לבעלי ממוצע בגרות 87 ומעלה
תואר ראשון B.Ed.Des בעיצוב אופנה - פטור מפסיכומטרי לבעלי ממוצע בגרות 87 ומעלה
תואר ראשון B.Ed.Des בצילום - פטור מפסיכומטרי לבעלי ממוצע בגרות 87 ומעלה
תואר ראשון B.Arch.Ed בארכיטקטורה
תואר ראשון B.Ed.F.A בקולנוע - פטור מפסיכומטרי לבעלי ממוצע בגרות 87 ומעלה
תואר ראשון בניהול עסקי

תנאי קבלה למסלול האקדמי:
תעודת בגרות או זכאות לתעודת בגרות, וכן ציון פסיכומטרי, או ציון משולב המשקלל בין ציוני תעודת הבגרות וציון המבחן הפסיכומטרי.
דרישות סף למסלול עיצוב גרפי-תקשורת חזותית, ועיצוב אופנה - ציון משולב 525 לפחות, ואילו למסלול ארכיטקטורה - ציון פסיכומטרי 525 לפחות. בנוסף, יש לעבור מבחני מיון והתאמה, ראיון אישי, עבודת בית, הצגת תיק עבודות, וכן ועדת קבלה. חשוב לציין כי מועמדים אשר בוחרים להיבחן בפסיכומטרי שלא בשפה העברית, יחוייבו להיבחן בבחינת ידע בעברית, ונדרשים לציון של 125 ומעלה.

המרכז האקדמי לעיצוב ולחינוך ויצו בחיפה מעניק הכשרה מקיפה ואיכותית בתחומי העיצוב, ומשלב בין לימודים תיאורטיים נרחבים עם הקניית כלים פרקטיים לשם השתלבות בעולם המעשה. הסטודנטים של המרכז האקדמי לעיצוב ולחינוך ויצו נהנים מסביבת לימודים טכנולוגית מתקדמת, וזוכים להשכלה מקיפה במיוחד. כל אלה מסייעים לפיתוח זהות אישית ויצירתית, של מעצבים דינאמיים ומוערכים המשתלבים בשוק התעסוקה בתחום העיצוב במגוון משרות מאתגרות.

תוכניות הלימודים של המרכז האקדמי לעיצוב ולחינוך ויצו במסלול תואר ראשון או לימודי תעודה פותחו מתוך גישה הוליסטית, אשר משלבת פתיחות, רגישות חברתית, דמיון, חשיבה, מיומנות, ביקורת עצמית, יצירתיות, וכמובן ידע. מיקומו של המרכז האקדמי לעיצוב ולחינוך ויצו במבנה ייחודי בלב חיפה, מבטא בצורה הטובה ביותר את ייחודו של המוסד כמרכז להכשרה ללימודים גבוהים בחינוך, אמנות ועיצוב, וכל זאת בסביבה טכנולוגית מתקדמת עם מיטב עזרי הלמידה, ובכלל זה מעבדות מחשבים, ספרייה, אולפני צילום, חדרי סטודיו, גלריה, ועוד.

המרכז האקדמי לעיצוב וחינוך ויצו חיפה פתח את שעריו לפני יותר משלושה עשורים, ומאז הוכשרו בו בוגרים רבים, אשר קיבלו כלים ומיומנויות מעשיות בתחום היצירה והחינוך. המרכז חרת על דגלו לשלב בין יצירה, חינוך וקהילה, ומהווה אכסניה לפעילות תרבותית.

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
המרכז האקדמי ויצו בחיפה
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?