בית הספר להסמכת מדריכים ומאמנים בספורט

קורס מדריכי קיקבוקס

קורס מדריכי קיקבוקס של X-COOL - ביה"ס לתיירות אתגרית מעניק ידע מקצועי נרחב לצד כלים מעשיים מתקדמים, ומאפשר להשתלב במגוון רחב של מקומות תעסוקה.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

קורס מדריכי קיקבוקס - X-COOL - ביה"ס לתיירות אתגרית
קיקבוקס הוא ספורט מרתק ומאתגר, המשלב מיומנויות רבות. בית הספר לתיירות אתגרית פיתח קורס מרתק ואיכותי, המיועד לשם הקניית כלים מעשיים בתחום. במהלך הקורס המשתתפים ירכשו את המיומנויות הנחוצות לשם הדרכה בתחום, ובכלל זה ידע מתקדם ויכולות מעשיות טכניות וטקטיות.

תנאי קבלה - קורס מדריכי קיקבוקס
דרישות הסף של הקורס כוללות ראיון אישי, מבחן מעשי, המלצת מאמן, מבדק ארגומטרי, חברות פעילה בהתאחדות הקיבוקס או ארגון אחר בתחום, אישור רפואי המעיד על בריאות תקינה וכשירות לעסוק בפעילות גופנית, וכן גיל 17 לפחות.

קורס מדריכי קיקבוקס - נושאי הלימוד
תוכנית הלימודים מרתקת ומגוונת, ומשלבת לימודים תיאורטיים נרחבים, יחד עם התנסות מעשית. תורת האימון, אימון מדריך, מדעי הספורט, תרגול ושיפור טכניקה, מגיש עזרה ראשונה, פיזיולוגיה, הדרכה באימון קיקבוקס, מיומנות אישית, פסיכולוגיה, הכנה גופנית לילדים, אנטומיה, טקטיקה מתודיקה, חוקה ושיפוט הם רק חלק מהנושאים הנלמדים בקורס.

משך הלימודים - קורס מדריכי קיקבוקס
תוכנית הלימודים מקיפה ונרחבת, וכוללת 275 שעות. 60 שעות הן עיוניות במדעי הספורט, 195 שעות עוסקות בתורת הענף של קיקבוקס, ונוסף על כך 28 שעות מוקדשות לעזרה ראשונה.

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
בית הספר להסמכת מדריכים ומאמנים בספורט
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?