המכללה האקדמית בוינגייט

תואר ראשון ותואר שני בחינוך גופני

המכללה האקדמית וינגייט ממוקמת בקמפוס וינגייט, ומציעה לימודי תואר ראשון בחינוך גופני, תואר שני במדעי החינוך הגופני, קורסים, מכינות, ועוד.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

מסלולי לימוד - תואר ראשון ושני במכללה האקדמית בוינגייט:
לימודי תואר ראשון - בוגר בהוראה בחינוך גופני B.Ed
לימודי תואר שני - מוסמך במדעי החינוך הגופני M.P.E - עם או ללא תזה
לימודי המשך - השלמה לתואר B.Ed עבור מורים לחינוך גופני

המכללה האקדמית בוינגייט היא מוסד מוכר להשכלה גבוהה, המציע קשת רחבה של קורסים ולימודים אקדמאיים בתחום האימון, ההוראה, השיקום, התנועה והספורט. דגש מרכזי של מכללת וינגייט הוא על מצוינות בחינוך, וזאת כדי להעניק לסטודנטים ולמורים לעתיד את ההכשרה המיטבית. לימודי חינוך גופני במסלולים השונים של המכללה האקדמית וינגייט הינם חוויה הן מהבחינה האקדמית והן מהבחינה המקצועית, והם כוללים פעולות חברה ותרבות, טקסים, אירועים חגיגיים ועוד.

כחלק מתפישת העולם החברתית של המכללה האקדמית בוינגייט, ישנם כמה דגלים אותם חרטה המכללה על דגלה. העיקרי שבהם הינו הכשרת מורים ומומחים בתחומי מחול, נופש, ספורט ושיקום תנועה. תחום מהותי נוסף הינו הכשרה וקידום של אנשי מקצוע איכותיים ובעלי הסמכה, לתפקידים של מחקר, פיקוח וניהול. עוד מטרה של המכללה האקדמית וינגייט היא הנגשת ידע בחינוך גופני לעובדים מכל המגזרים, ובראש ובראשונה לעובדי חינוך, הוראה, רפואה, ספורט, שיקום ונופש. בנוסף לכל אלה, ניתן דגש רב על העלאת המודעות בכלל האוכלוסייה לחשיבות החינוך הגופני, המחול והחינוך לנופש להתפתחות ותפקוד תקינים.

דרישות הסף של לימודי תואר ראשון בחינוך גופני במכללה האקדמית וינגייט כוללות בגרות, פסיכומטרי ומבחן מעשי. חשוב לציין כי תלמידים אשר אין ברשותם תעודת בגרות יכולים ללמוד במכינה הייעודית של מכללת וינגייט, אולם על מנת להתקבל ללימודי תואר ראשון ושני במדעי החינוך הגופני והספורט יש להיות בעלי פסיכומטרי בציון של 625 לפחות. עוד כדאי לדעת, כי תלמידים בעלי פסיכומטרי בציון של 675 ומעלה, זכאים לפטור משכר לימוד. עם זאת, תנאי הקבלה משתנים מעת לעת, ומומלץ לבדוק את דרישות הקבלה העדכניות טרם ההרשמה ללימודים.

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
המכללה האקדמית בוינגייט
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?