המכללה האקדמית בוינגייט

לימודי תואר שני בחינוך גופני

המכללה האקדמית וינגייט ממוקמת בקמפוס וינגייט, ומציעה לימודי תואר שני בחינוך גופני מרתקים ומאתגרים, הפותחים מגוון רחב של אפשרויות תעסוקה מרתקות.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
גולש יקר, לנוחותך: קורסים נוספים

מוסמך במדעי החינוך הגופני (M.P.E) - המכללה האקדמית וינגייט
תוכנית הלימודים עשירה ומרתקת, ומיועדת לשם הכשרת בוגרים בעלי התמחות אקדמית גבוהה אשר ייזמו עבודות מחקר ופיתוח במדעי התנועה והספורט. מטרה נוספת של לימודי תואר ראשון בחינוך גופני היא העמקת הידע של מורים להוראת חינוך גופני וספורט, וכן הכשרת מורים להוראת מדעי התנועה לקראת בחינות הבגרות בחינוך הגופני. חשוב לציין כי לימודי התואר השני אינם מקנים תעודת הוראה בחינוך הגופני, ואינם כוללים הכשרה מקצועית ראשונית לעבודה בהדרכה או באימון בספורט.

תואר שני בחינוך גופני - משך הלימודים
תוכנית הלימודים נפרשת על פני שנתיים, וישנה אפשרות להאריך את הלימודים בשנה נוספת. עם זאת, הכנת תכנית הלימודים האישית מתבצעת בתיאום עם יועץ ובאישורו.

תוכנית הלימודים - חינוך גופני לתואר שני
מכללת וינגייט מציעה לימודי תואר שני במסלול עם תזה, וכן במסלול לקראת תואר נלמד וללא עבודת תזה. בשני המסלולים ניתן לבחור בין מגמת מדעי החיים של הפעילות הגופנית, ובין המגמה למדעי ההתנהגות והיבטים פדגוגיים של הפעילות הגופנית.

עבודת תזה - נושאים לדוגמא
מגוון הנושאים בהם ניתן להעמיק במסגרת עבודת התזה הוא נרחב, על מנת להקנות לסטודנטים חשיבה מדעית עשירה לקראת ביצוע עצמאי של מחקר מדעי. ביולוגיה ופיזיולוגיה של מאמץ אצל ילדים, השפעת הפעילות הגופנית על תפקוד פסיכולוגי, גישות כמותיות ואיכותיות בניתוח תנועה ויישומן, פעילות גופנית ומחלות כרוניות, היבטים רפואיים והתנהגותיים של פעילות גופנית אצל ילדים, ניתוח ביו מכאני של מיומנויות ספורט, אסטרטגיות למידה בתחום המוטורי, ספורט וכלכלה, פיתוח מוטיבציה בתהליכי שיקום וטיפול, תולדות התרבות הגופנית בעם ישראל ובעמים, הערכת התפקוד של מערכת השרירים וקווי יסוד להתפתחות הספורט הם רק חלק מהנושאים אותם ניתן לחקור במסגרת לימודי תואר שני בספורט.

תנאי קבלה - לימודי תואר שני בחינוך גופני
דרישות הסף כוללות תואר ראשון בחינוך גופני או מדעי הספורט בציון של 75 ומעלה, כאשר מועמדים ללימודים מתחומים אחרים נדרשים ללימודי השלמה. בנוסף, יש להציג שתי המלצות.

אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
המכללה האקדמית בוינגייט
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?